Wielki TEST kobiecej płodności!

Sprawdź swoją płodność i otrzymaj spersonalizowane wskazówki

Rozpocznij test

Wielki Quiz o plemnikach!

80% odpowiada źle - sprawdzisz się?

Rozpocznij
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Wykres - help

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aleksandra Debiutantka

Wysłany: 24 stycznia 2013, 21:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki pomocy... to mój pierwszy cykl, w którym udało mi się uzyskać kilka pomiarów (niestety nie wszystkie, ale może w przyszłym będzie lepiej ;) ) Dopiero zaczynam z NPR.

Proszę napiszcie czy w tym cyklu mam szansę na ciążę? Mam kilka objawów, które mocno mnie zastanawiają, ale z drugiej strony to może taki szyderczy PMS... :D

Dzięki :)

• aleksandra Debiutantka

Wysłany: 24 stycznia 2013, 21:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/05aa5a4c81be56934cd8b045fbf299e5

• MomToBe Przyjaciółka

Wysłany: 24 stycznia 2013, 22:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dlugie sa Twoje cykle?? Na wykresie temperatura sie calkiem ladnie pnie...dzis delikatnie spadla ale jutro moze spowortem wzrosnac..to 11 dzien fazy lutealnej takze za 3-4 dni ja bym sprawdzila test ciazowy,teraz moglo byc za wczesnie ,widze ze testy ciazowe wyszly negatywnie,moglo byc za wczesnie na nie.

atdci09k96uspmjm.png
    e790355cf3.png
  • aleksandra Debiutantka

Wysłany: 25 stycznia 2013, 06:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki - dziś już temp spada 38.5 więc raczej nic z tego :(

• mindusia Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2013, 21:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym się tak na ciążowe objawy nie nastawiała to dopiero 4dpo
    zresztą masz detektor płodności on na podstawie wpisywanym objawów oblicza ci procentowo an ile % możesz być w ciąży.

Powodzenia

m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ