X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów wykres inny niż zwykle
Odpowiedz

wykres inny niż zwykle

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • vivienne0803 Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Jestem po poronieniu w 2 trymestrze ciąży. Obecnie jestem podczas 4 cyklu starań, który wygląda trochę inaczej niż poprzednie. W poprzednich cyklach, w tym jeden prawdopodobnie bezowulacyjny, był wyraźny skok temperatury, kilka dni się utrzymywała a później przez kilka dni powoli spadała aż do @. W tym cyklu nie było wyraźnego skoku, ale temperatura cały czas rośnie. Nie miałam jeszcze takiej sytuacji.
    29 grudnia mam wizytę u ginekologa. miała to być wizyta jeżeli do końca roku nie zajdę w ciążę. Mam dostać tabletki na stymulowanie owulacji. Dodam że mam niskie temperatury cyklu max 36.6 a głównie ok 35,7 - 36.3

    Co myślicie o moim wykresie ? Test zrobię w czwartek rano, tak jak owu wyznacza mi @. Nie nakręcam się jakoś specjalnie tym bardziej że strasznie przeżywałam każdy miesiąc kiedy się nie udało. Myślicie że w tym jest jakaś szansa ?

    NADZIEJA UMIERA OSTATNIA.
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie jest szansa na zieloność :) temperatura cały czas pnie się wysoko ! Powodzenia!

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje wykres piękny i fasoleczka dużo zdrowka i wypoczynku

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w swoim obecnym wykresie zaczynam widzieć podobieństwo do tego, który okazał się ciążowym. Zazwyczaj temperatura po owulacji pochodziła sobie u mnie ze spokojem, prawie każdego dnia o 0,1 stopnia. Tym razem skok jest widoczny. OF wyznaczał mi owulke najpierw na 14, następnie na 16 i w koncu na 18 dzień cyklu, choć pierwszy raz w życiu miałam rozciagliwy śluz w okolicach od 10-13 dc. Dopiero gdy wpisałam śluz, OF cofnął owulke na 14dc. Podsumowując. Albo hormony i organizm po poronieniu robi mnie w konia albo cos ma sie na rzeczy... Zerkniecie proszę?

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Gagarek Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udostępnij wykres proszę :)

  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gagarek już nie trzeba, @ przyszła.

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ