Forum Temperatury, wykresy, płodność Wykres,objawy-doradźcie
Odpowiedz

Wykres,objawy-doradźcie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marzenia Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2019, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Prosze o pomoc.Program najpierw wskazał owulacje ma 8dc,potem na 9dc a jeszcze pozniej ma 12dc.Zaznaczylam ręcznie na 9dc bo testy,śluz i szyjka na to wskazywały.W 13dc usg potwierdziło,że owu była,ale nie dokładny dzień.Od 13dc dużo białego śluzu,a od 14dc bóle podbrzusza jak przed @,kłucie w pachwinach,do tego trądzik,który normalnie miałam kilka dni [email protected] mam 23-27dniowe.Owulacja potwierdzona usg w jednym cyklu była 17dc,potem w 13dc,a teraz nie ma pewnosci kiedy dokładnie.W poprzednim cyklu piękny pęcherzyk 12dc,dostałam zastrzyk,a potem brałam Duphaston na niski progesteron.W tym czułam że owu bedzie wczesniej,ale gin napisała,że 9dc to za wczesnie.Umówiłysmy sie na 15dc,ale było po owu wiec w 13dc poszlam do innego gin w tej samej klinice(mojej nie bylo)z wynikami progesteronu 8,34 w 13dc.Noi potwierdzil owu ale Duphastonu nie dał bo poziom prog.był w normie.Kazał powtórzyc w 16dc(7dpo).Wynik 18,20 wiec b.dobry😊W 15 i 16dc budziłam sie godzine przed mierzeniem temp i usypialam,nie wiem czy nie zaburzyłam tym wykresu??bo po tym przesunął owu na 12dc.Dziś nie wytrzymałam i zrobiłam beta hcg,wynik <2.Myślicie,że to za wcześnie?Myślałam,że 8dpo bedzie już pewny,ale teraz już nie wiem.Termin @ od 15.11 do 19.11.Jeśli to nie ciąża to skąd ten ból podbrzusza?wyniki hormonów mam w normie.Pewnie świruję,ale co myślicie??

ed26ebaa5befc5456443cb3aee692a8b.png

08.06.2009-wyczekany synek :)
    Od 2016 roku seks bez zabezpieczeń
    Konkretne starania od 09.2019
    Ona 38 lat:
    AMH 1,09
    TSH-1,768
    Hormony 09.2019
    Faza folikularna:
    FSH 6,99, LH 2,47
    Faza lutealna:
    Progesteron 15,3, PRL 13,9, Estradiol 61, Insulina 5,10, Glukoza 85

Do zrobienia: badanie drożności jajowodów

On 39 lat:
    07.2019-wyniki nasienia w normie
    orzechy brazylijskie

Kwas foliowy, magnez+B6, wit c/rutinoscorbin, olej z wiesiołka do owu, potem tran. Ananas po owu
  • Marzenia Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2019, 16:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam jeszcze spytać o wartości na wynikach badań bety hcg.Mój wynik <2,00 mlU/ml,a wartości wpisali 4-5tc: 1500-23 000 mlU/ml.Zawsze czytałam,że powyżej 5mlU/ml to ciąża(2-3tydz) u nich dopiero od 1500...A może w tym labolatorium nie wykrywają tak wczesnej ciąży?Może więc następnym razem(po [email protected]) iść gdzie indziej?

Ona 38 lat:
    AMH 1,09
    TSH-1,768
    Hormony 09.2019
    Faza folikularna:
    FSH 6,99, LH 2,47
    Faza lutealna:

On 39 lat:
    orzechy brazylijskie

Kwas foliowy, magnez+B6, wit c/rutinoscorbin, olej z wiesiołka do owu, potem tran. Ananas po owu
  • Sleepyhead Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2019, 17:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie ciąża jest powyżej 5 (w wiekszosci lab, nie wiem czy wszystkie maja takie same jednostki). Co do Twojego testowania w 8 dniu moglo byc zwyczajnie za wczesnie. Zagniezdzenie wystepuje miedzy 6 a 12 dpo, wiec moze jeszcze nie trafilas na ten czas. Nie jestes pewna wyniku? Powtorz bete po dlugim weekendzie.

🔸03.2020 - 4 stymulacja, 4 pęcherzyki pęknięte, accofil, progesteron, duphaston👎

Zawieszamy starania. Nie jest na dane być rodzicami.
  • Marzenia Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2019, 18:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepyhead wrote:
    Generalnie ciąża jest powyżej 5 (w wiekszosci lab, nie wiem czy wszystkie maja takie same jednostki). Co do Twojego testowania w 8 dniu moglo byc zwyczajnie za wczesnie. Zagniezdzenie wystepuje miedzy 6 a 12 dpo, wiec moze jeszcze nie trafilas na ten czas. Nie jestes pewna wyniku? Powtorz bete po dlugim weekendzie.
    Mysle,że było za wcześnie,albo w ciąży nie jestem.Do terminu @ od 5 do 9 dni(cykle 23-27dniowe)wiec poczekam jeszcze,nie chce znów sie rozczarować,poza tym w pracy chyba coś podejrzewają,bo ciągle sie spozniam mówiąc,że na pobraniu krwi byłam(w tym tyg 2 razy na progesteron i 1 raz beta).

Ona 38 lat:
    AMH 1,09
    TSH-1,768
    Hormony 09.2019
    Faza folikularna:
    FSH 6,99, LH 2,47
    Faza lutealna:

On 39 lat:
    orzechy brazylijskie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)