X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Wykresik..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 21 marca 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tu od niedawna.. nie do końca jeszcze wszystko rozumiem dlatego byłabym bardzo wdzięczna aby ktoś spojrzał na mój wykresik czy wszystko wygląda w porządku..

    201411191762.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 21 marca 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres wygląda prawidłowo pod względem faz temperatur (jest faza wyższych i niższych temp) tylko brakuje śluzu a śluz jest nawet powiedziałabym ważniejszy niż temp. Polecam na przyszłość sprawdzać śluz i spróbować wyznaczyć dzień szczytu czyli w którym dniu był najlepszej jakości (nie chodzi o ilość tylko JAKOŚĆ).
    Polecam zapoznać się z zasadami NPR bo OF zazwyczaj źle wyznacza dni płodne.
    W poradach pamiętnikowych zamieściłam najpotrzebniejsze info dot. NPR. Polecam bo wbrew pozorom to nie jest trudne :)

    https://ovufriend.pl/pamietnik/mialo-byc-tak-pieknie,446.html

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 21 marca 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa próbowałam je rozróżniać jednak nie do końca mi się to udawało :) ale jeszcze nie byłam tutaj zalogowana więc sobie darowałam wyciąganie wniosków :)
    owulację sprawdzałam testem owulacyjnym..

    201411191762.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ