Odpowiedz

Wykresy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 24 grudnia 2014, 11:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Proszę o podpowiedź jak można wpisać temperatury cykli wpisywanych ręcznie. Dzięki za pomoc. :-)

 • Tosiakowa Przyjaciółka
  Postów: 61 34

  Wysłany: 24 grudnia 2014, 12:42

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale wchodzisz w "Ustawienia", górny prawy róg, następnie "Cykle" i uzupełniasz, na dole tabeli, która Ci wyskoczy masz "Dodaj wcześniejszy cykl" :)

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 24 grudnia 2014, 12:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cykle wprowadziłam tzn daty ale nie wiem jak wpisać temperatury z tych wcześniejszych cykli. Korzystałam wczesniej z programu na tel i chcę przenieść dane. :-)

 • Tosiakowa Przyjaciółka
  Postów: 61 34

  Wysłany: 24 grudnia 2014, 13:17

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja robiłam to ręcznie, bo temperatury miałam ale w innym programie i nie dało się ich z niego importowac. Wtedy po prostu na wykresie kliknelam na dzisiejszy dzień i wyskoczyła tabela żeby wpisać informacje i w jej lewym dolnym rogu była data i strzałki, naciskalam ta cofajaca dni i wpisywalam wszystko. Jeśli da się to inaczej zrobić tez się z chęcią dowiem mimo wszystko :) sama jestem początkująca i próbowałam jak się dało :p

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 24 grudnia 2014, 14:52

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziękuję, bardzo mi pomoglaś. Pozdrawiam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego