Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wysoka temperatura, nadal ból piersi a okres?
Odpowiedz

Wysoka temperatura, nadal ból piersi a okres?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • vioris Autorytet
  Postów: 647 447

  Wysłany: 4 lipca 2014, 12:54

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam. Mam dziwny problem. Mianowicie w tym cyklu brałam Duphaston 16-26dc na regulację. Niestety @ nie przyszła po odstawieniu i miałam plamienia 32-34 dc ale takie delikatne jasnoróżowe i naprawdę niewielkie. Temperatura cały czas wysoko około 36,80 co jak na mnie jest wysoko bo zwykle w drugiej fazie mam koło 36.6-36.7. Wczoraj pojawiła się @ więc założyłam tampona i zakończyłam cykl. Wieczorem po wyjęciu tampon był nasiąknięty tak bardziej na brązowo-czerwono. Na noc był następny tampon i po nocy wyjęłam już tampona lekko zabarwionego na brązowo na końcówce. Na razie nie założyłam nowego i nic nie widać. Piersi bardzo mnie bolały od 33dc już i brzuch boli cały czas na @. Temperatura nie spadła i piersi nadal bolą i teraz nie wiem czy to @ przyszła, czy jednak nie? Testu nie robiłam, bo nie zakładam ciąży, jedno serducho było 17dc ale u mnie tak wcześnie to owulacji raczej nie ma... Zwykle koło 21-26 dc. W poprzednim cyklu @ wcale nie przyszła i wywoływana była Luteiną i trwała tylko 3 dni. Czy mogło to spowodować przesunięcie owulacji na wcześniejszy dzień niż zwykle? Ogólnie to tempka mi skoczyła po wzięciu pierwszej tabletki dupka i nie wiem czy ten skok był realny. Ogólnie to w ciążę nie wierzę, bo staramy się już rok, ale czy ktoś tak miał po duphastonie, że @ przyszła mimo braku spadku tempki i bólu piersi?

  f2w33e3k1gzh6o5u.png
  21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
  IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
 • vioris Autorytet
  Postów: 647 447

  Wysłany: 7 lipca 2014, 23:24

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Napiszę tylko,że @ nadal nie przyszła a test wyszedł pozytywny. Grube krechy. Niestety na usg dziś nic nie było widać i martwię się bardzo.

  f2w33e3k1gzh6o5u.png
  21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
  IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 8 lipca 2014, 00:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Patrzyłam na Twoj wykres i gratuluje ale uwazam ze trzeba isc do lekarza, napisz jak wrocisz.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego