X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wysokie temperatury pomimo okresu a cykl bezowulacyjny?
Odpowiedz

Wysokie temperatury pomimo okresu a cykl bezowulacyjny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 12 listopada 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny! Wyczytałam gdzieś,ze jesli temperatura pozostaje wysoka nawet po zakończeniu okresu to moze to być zapowiedź cyklu bezowulacyjnego. Ja jestem obecnie w 4 dniu nowego cyklu, okres pomału sie kończy a temperatura nadal 37 stopni :| nie czuje sie chora, nic nie nie boli jedynie czuje sie ciegle senna ale to moze być spowodowane podwyższona temperatura. Któraś z Was tez tak mniewa w trakcie okresu? I czy to o tym cyklu bezowulacyjnym to prawda?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2014, 17:25

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sadze ze na pocztaku cyklu moze byc wysoka, tym bardziej ze mierzysz temperature w trakcie okresu, a jednak wtedy zazwuczaj tempka jest podwyzszona. Czy cykl bezowulacyjny to mozna jedynie na 100% na monitoringu sprawdzic, czy bylo czy nie bylo owulacji. Jak beda odpowiednie warunki, sluz, tempka to bedzie i owulacja.

    RofTW lubi tę wiadomość

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 13 listopada 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie słyszałam o takiej teorii, żeby wysokie temperatury miały zapowiadac brak owu. Nigdy wcześniej tak nie miałaś? Mnie się tak w ostatnim cyklu zdarzyło, ze temp nie spadła aż do zakończenia @, a kolejny cykl jest owulacyjny, ale jestem na Clo, więc to się trochę nie liczy...

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 14 listopada 2014, 04:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodaP wrote:
    Ja nie słyszałam o takiej teorii, żeby wysokie temperatury miały zapowiadac brak owu. Nigdy wcześniej tak nie miałaś? Mnie się tak w ostatnim cyklu zdarzyło, ze temp nie spadła aż do zakończenia @, a kolejny cykl jest owulacyjny, ale jestem na Clo, więc to się trochę nie liczy...


    Teraz pewnie juz tego nie znajdę ale było tam napisane,ze temperatura nie spada z powodu wysokiego poziomu progesteronu (?) który z kolei moze zakłócić jajeczkowanie... Nie wiem czy to prawda dlatego sie Was pytam. wy macie największe doświadczenie :) i czasem wiecie wiecej niż nie jeden lekarz.

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 14 listopada 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie możliwe. Ale temperatura może jeszcze spaść po miesiączce, tak myślę.

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 17 listopada 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa dni po miesiączce a temperatura nadal wysoko i nawet rośnie... :|

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ