X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wzrost temperatury w 28dc
Odpowiedz

Wzrost temperatury w 28dc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Serdecznie dziewczyny :) jestem tutaj nowa , chciałabym Was prosić o opinie na remat moich temperatur , co o tym myślicie ??? Jestem świeża w tym temacie :/ i nie wiem co mam myśleć :/
    Moje temperatury od owulacji
    16dc-36.8
    17dc-37.8
    18dc-37.6
    19dc-37.7
    20dc-37.7
    W tym czasie bolało mnie bardzo podbrzusze i jajniki musiałam brać nospe
    21dc-37.6 bardzo bolała mnie głowa cały dzień , straciłam apetyt
    22dc-37.7
    23dc-37.8
    24dc-37.7
    25dc-37.7
    26dc-37.5
    27dc-37.5
    W tym czasie czuje sie jak bym była chora i mam wypieki na buzi
    28dc-37.7 skok temperatury jutro powinnam dostać @ boli mnie podbrzusze jak na owulacje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mam jedno pytanie do Was dziewczyny , zrobiłam tutaj swój wykres i chciałam spytać co oznacz nie zamalowane kółko na wykresie które pokazuje mi się w dniu 25dc i 28dc ???? Bo tak wszystkie kółka są pełne i niebieskie :/

  • Kira91 Autorytet
    Postów: 1228 1429

    Wysłany: 9 listopada 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, w 28dc w mojej opinii nie ma jakiegos skoku nietypowego, temperatura utrzymuje sie wysoko w zasadzie od 16dc :) a kiedy robisz test? dzisiaj jest 13d po owulacji,moze juz cos wyjdzie ;)
    Niezamalowane kółko oznacza, że zmierzyłaś temperature o innej godzinie niż zwykle - dlatego tez może być wyższa :) A moze jesteś podziębiona? Ciężko powiedzieć, jeśli to Twoj pierwszy cykl śledzenia temperatur itp... ;)

    PS. Ja przy wyższych tempkach tez ciągle mam wrazenie ze jestem przeziebiona, jest mi zimno i mam dreszcze ;) Udostępnij swój wykres, będzie łatwiej innym interpretować. W kazdym bądź razie nie ma sie czym przejmować (chyba).
    Spróbuj zrobić test, trzymam kciuki i nie stresuj się! :) Pozdrawiam

    suvmjw7.png
    5d4026t.png

    03.2017- Aniołek,poronienie septyczne
    Potworniaki, torbiele
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kira91
    Dziękuje bardzo za odpowiedź !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kira91
    Dziękuje bardzo za odpowiedź !:* tak myślałam żeby zrobić test ale boję się że znowu się nakręcam i nic z tego nie będzie :/ udostępnie swój wykres jak tylko dojdę do tego jak to zrobić :p
    Pozdrawiam serdecznie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie wczoraj na wieczór jak by w pachwinie kłuje , mam taki kłujący ból , dzisiaj jest mój 29dc i od rana też mam taki kłujący ból w dole brzucha jak by w pachwinie czy coś :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    =https://ovufriend.pl/graph/319c56e6cc1d993049edf1e60648359e]319c56e6cc1d993049edf1e60648359e.png[/url]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ