X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Za niska temperatura
Odpowiedz

Za niska temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mircia Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 22 lipca 2016, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Wraz z mezem rozpoczelismy starania o dzidziusia, niestety wczesniej nie wiedzialam o istnieniu ovufriend, dlatego tez dopiero od 4 dni zaznaczam tempke (o 7 rano). Jestem w 19 dc. Mam spadek tempki wyglada to tak:
    16dc - 36,8 st
    17dc - 36,2 st
    18 dc - 36,2 st
    19 dc - 36,2 st
    Od paru dni czuje sie mega zmeczona i mam bardzo wrazliwe sutki, ale poza tym czuje sie normalnie.
    O co moze chodzic? Czy w ogole doszlo do owulacji jesli mam zanizona temp? Dodam ze moj cykl trwa 28 dni
    Pozdrawiam

  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 23 lipca 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety jakikolwiek sens interpretacji temperatur jest dopero wtedy, gdy mierzy się cały cykl. Wynika to z tego że każda z nas jest inna i np. Twoje 36.2 może być dla ktorejś niskie a dla Twojego organizmu wysokie. W drugiej fazie cyklu również zdarzają się wahania, oczywiście na innym poziomie niż w fazie pierwszej.
    Pozostaje Ci uzbroić się w cierpliwość i czekać :) powodzenia! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2016, 23:18

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ