X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów zaznaczanie owulki samemu
Odpowiedz

zaznaczanie owulki samemu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lola71 Znajoma
    Postów: 22 23

    Wysłany: 20 września 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jak mozna samemu zaznaczyc owulacje? ovu pokazuje mi zle, mimo iz wszystkie objawy na owulke sa ale lekarz mowi ze ciaza jest wczesna i owulka byla pozniej, po serduszkach chce sama zaznaczyc mozliwa owulke ale nie wiem jak

    iv09df9heyq3igbw.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 20 września 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj,

    Na stronie bieżącego cyklu wybierz dzień, w którym chcesz zaznaczyć ręcznie owulację.

    Na dole ekranu edycji dnia znajdziesz tekst "Zaawansowane wykrywanie owulacji jest włączone". Kliknij na "zmień" i zaakceptuj ręczne zaznaczenie owulacji.

    Powodzenia!

    OvuFriend

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 21 września 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wooow przegapiłam tą opcję a wydaje mi się bardzo ciekawa, powiedzmy po monitoringu można z niej skorzystać - nieźle

    Modelka lubi tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 18 listopada 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też skorzystałam z tej opcji po monitoringu u lekarza. OF upierał się na zaznaczenie 2 dni później. Ale przy własnoręcznym zaznaczeniu nie działa mi ten detektor oznak ciąży. Też tak mialyscie?

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Detektor włącza się chyba po 5 dniach od owu :)

    Ag... lubi tę wiadomość

  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 8 listopada 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi się nie chce przestawić ręcznie zaznaczam recznie a on sie nie ustawia, pomocy! na 13 dzien chcialam cyklu zaznaczyc a mam judzisiaj 8 dzien po owu

    74di4z17q2rryrdy.png
  • NATULKA Koleżanka
    Postów: 32 62

    Wysłany: 10 listopada 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli owufriend zle wyznacza owulacje! To przeciez jego podstawowa funkcja :( ja uzywam komputera cyklu pearly i on zawsze pokazywal mi owulacje w inny dzien niz owufriend, nie wiedzialam ktoremu z nich ufac :/

  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 11 listopada 2014, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez na innej stronie calkiem inaczej owulacje wyznaczono.a teraz to obu przesadzil zaznaczył mi w 21dniu paranoja.testy pwulacyjne wyszly 12-16

    74di4z17q2rryrdy.png
  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 19 listopada 2014, 05:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czemu ale od trzech dni ovufrend ciągle przesuwa mi dzień owolacji o jeden .!!!!!! od 3 dni jestem 3 dzień po. Może wiecie czemu tak się dzieje??????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zaznaczylam sama prawdopodobnie owulacje. Mozecie spojrzec czy tak jest ok?? Czy ta linia pasuje? (Dwie temp przerywane to choroba dlatego jest ignor).

  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 19 listopada 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zmieniłam wysokość szyjki na średnią z wysokiej mimo iż dla mnie jest wysoko i wykres mi pokazał juz w miarę dobrze :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktos zerknie na moj wykres?? Of nie chcial mi cos za bardzo wyznaczyc owulacji. Czy dobrze zaznaczylam? Czy to cykl bezowulacyjny?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ