Forum Temperatury, wykresy, płodność "zęby" w fazie lutealnej
Odpowiedz

"zęby" w fazie lutealnej

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • JagnaaJankowska Debiutantka

Wysłany: 24 sierpnia 2019, 09:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Wahania temperatur - skoki i spadki. Wykres wygląda jakby zęby na mnie ostrzyl.

Co to może oznaczać?

Z góry dziękuję moja skarbnico wiedzy.

Dostajesz od życia tyle, ile jesteś w stanie unieść.
  • ElenaM Autorytet

Wysłany: 24 sierpnia 2019, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że też poza skokami temp masz plamienie w fazie lutealnej. Badalas progesteron?

JagnaaJankowska lubi tę wiadomość

8.07 1 IUI- :(
    29.07- 2 IUI ♥️
    21.04.2020- Ur. Alicji 😍

ex2bdf9h43oxp09j.png
  • JagnaaJankowska Debiutantka

Wysłany: 24 sierpnia 2019, 11:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElenaM wrote:
    Widzę że też poza skokami temp masz plamienie w fazie lutealnej. Badalas progesteron?

Myślisz, że to winowajca? Sprawdzę w 7 dpo. To chyba będzie dobry pomysł....

Dostajesz od życia tyle, ile jesteś w stanie unieść.
  • ElenaM Autorytet

Wysłany: 24 sierpnia 2019, 11:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sprawdzałam w 7dpo ale i tak potem jak położyli mnie w szpitalu na endo by badac hormony to sprawdzali proga w różnych dniach cyklu i o różnych porach. I niby wszystko było ok a po pierwszej IUI znowu mi temp skakała więc dali mi duphaston.

8.07 1 IUI- :(
    29.07- 2 IUI ♥️
    21.04.2020- Ur. Alicji 😍

ex2bdf9h43oxp09j.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.