X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Źle zaznaczyłam początek cyklu
Odpowiedz

Źle zaznaczyłam początek cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, przez nieuwagę źle zaznaczyłam początek cyklu na 31.10, a powinien być dzień wcześniej 30.10.
    Czy można to gdzieś zmienić w ustawieniach? Szukałam i nie widzę.

    Teraz mi wyznacza wszystko z opóźnieniem jednodniowym.

  • Lenka1990 Przyjaciółka
    Postów: 73 20

    Wysłany: 13 listopada 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W wykresie wejdź w swój 1 dc i usuń krwawienie (oznaczona czerwoną kroplą). Może wtedy zapyta Cię ponownie o 1 dc. Mogę się mylić, ale spróbuj. Pozdrawiam :)

    Lenka 28 lat
    2016 lipiec - Aniołeczek 11 tc ❤
    2018 październik - 1 IUI :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie... Szkoda. Co ciekawe 30-go też mam zaznaczone mocne krwawienie, a dzień ten nie należy ani do tego cyklu ani do poprzedniego.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ