X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Zmiana czasu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 28 marca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak myślicie? Jutro zmierzyć pol godz pozniej i w poniedzialek pol godz pozniej?

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 29 marca 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zmierzyłam o 7:30 , czyli na wczorajszy czas 6:30 :P

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja normalnie mierze o 6.
    Dzis nastawilam na 6:30 (w telefonie czas sam sie zmienil), czyli to wyszla chyba 5:30 czasu wczorajszego, tak?
    To jutro nastawie na 6, czyli wyjdzie wczorajsza 5.
    Matko :P

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 29 marca 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No , ja dziś też tak liczyłam wstecz :D Bo zawsze mierze o 7 , ale pomyślałam że jak zmierze o 7 nowego czasu to za wczesnie bedzie na stary :-D dlatego dorzuciłam 30min :-D
    Ps. Mierzyłam o czasie wcześniejszym niż zwykle ( o te 30min) i zaobserwowalam ze wtedy jest wyższa temperatura :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 11:33

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • ciasteczkowy potwór Przyjaciółka
    Postów: 101 40

    Wysłany: 29 marca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze mierze o 6 rano, dzisiaj zmierzylam o 7 czyli na stary czas dalej 6 :) od nowego cyklu wrócę znowu do 6

    " Nigdy nie mów nigdy"
    f2w3dqk3ff0nea4g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ponoc do godz 8:00 nie ma roznicy czy zmierzy sie o 5 czy 6 rano - jak sie spi tempka nie powinna sie duzo wahac... czytalam tylko wypowiedzi innych dziewczyn na ten temat, a ile jest w tym prawdy? takze ja po zmianie czasu (zegar sam sie mi przestawil w nocy) zbudzilam sie co prawda o innej godzinie - i nie bede zmieniac tempki, zostawiam taka jaka mi wyszla juz po zmienionym czasie :)

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 30 marca 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zmierzyłam o nowym czasie...do godz 12 nawet nie wiedziałam, że taka zamiana czasu jest :)

    Idgie lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ