Odpowiedz

Żyły

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Unlike Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2013, 15:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, byłam dzisiaj w sklepie bieliźnianym i przeżyłam szok. Jak się rozebrałam, mam całe ciało pokryte żyłami!
    Widać je wszędzie! Całe piersi, dekolt, brzuch, nawet pod oczami! Nigdy w życiu czegoś takiego nie miałam. Jak myślicie, może to być sprawka hormonów? Przeraziłam się nie na żarty. Dodatkowo ja niskociśnieniowiec, ostatnio mam wiecznie podniesione ciśnienie. W myślach już mam wizję ciężkiej choroby...

48f411ed51.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 listopada 2013, 21:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam widoczne żyły od urodzenia ... a jaki jest ich kolor? Moje są takie trochę zielonkawe ... mam cienką skórę i to dlatego :) ale czy to sprawa hormonów? Niestety nie wiem, czy to może mieć jakiś wpływ.

• Unlike Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2013, 22:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    yonkaa: właśnie nigdy tak nie miałam. Często widziałam się w lustrze choćby przymierzając stroję/bieliznę i pierwszy raz w życiu były tak mega wyraźne.
    Miały niebieski kolor :)

48f411ed51.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2013, 11:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to co napiszę to banał, ale jednak najlepiej by było poradzić się lekarza ;) Myślę, że Twoja wizja ciężkiej choroby może zaczekać na opinię specjalisty :) Pozdrawiam.

• Unlike Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 14:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie rozmyślam, czy iść z tym do gina czy dermatologa :D

48f411ed51.png
  • weronika86 Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 20:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bardzo widoczne zyly w dniu owulacji i az do samej miesiaczki.

5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • mussli Znajoma

Wysłany: 28 listopada 2013, 06:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zas od kiedy pamietam zyly mam bardzo widoczne, w szczegolnosci na piersiach i udach. A ostatnio tez wyskoczyla mi zyla po prawiej stronie nisko na biodrze. Tez byla bardzo wyrazna bo wygladala jakbym dlugopisem ja narasywola. Ale doslownie po chwili znikla.

Nie wymagaj.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)