X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Żyły

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 24 listopada 2013, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, byłam dzisiaj w sklepie bieliźnianym i przeżyłam szok. Jak się rozebrałam, mam całe ciało pokryte żyłami!
    Widać je wszędzie! Całe piersi, dekolt, brzuch, nawet pod oczami! Nigdy w życiu czegoś takiego nie miałam. Jak myślicie, może to być sprawka hormonów? Przeraziłam się nie na żarty. Dodatkowo ja niskociśnieniowiec, ostatnio mam wiecznie podniesione ciśnienie. W myślach już mam wizję ciężkiej choroby...

    48f411ed51.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam widoczne żyły od urodzenia ... a jaki jest ich kolor? Moje są takie trochę zielonkawe ... mam cienką skórę i to dlatego :) ale czy to sprawa hormonów? Niestety nie wiem, czy to może mieć jakiś wpływ.

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yonkaa: właśnie nigdy tak nie miałam. Często widziałam się w lustrze choćby przymierzając stroję/bieliznę i pierwszy raz w życiu były tak mega wyraźne.
    Miały niebieski kolor :)

    48f411ed51.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to co napiszę to banał, ale jednak najlepiej by było poradzić się lekarza ;) Myślę, że Twoja wizja ciężkiej choroby może zaczekać na opinię specjalisty :) Pozdrawiam.

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 25 listopada 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie rozmyślam, czy iść z tym do gina czy dermatologa :D

    48f411ed51.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bardzo widoczne zyly w dniu owulacji i az do samej miesiaczki.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • mussli Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 28 listopada 2013, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zas od kiedy pamietam zyly mam bardzo widoczne, w szczegolnosci na piersiach i udach. A ostatnio tez wyskoczyla mi zyla po prawiej stronie nisko na biodrze. Tez byla bardzo wyrazna bo wygladala jakbym dlugopisem ja narasywola. Ale doslownie po chwili znikla.

    Nie wymagaj.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ