X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 10 testów negatywnych ...
Odpowiedz

10 testów negatywnych ...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewelina3487 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki! Ostatnia miesiączkę miałam 20 października i jak do tej pory nic. 25 listopada miałam ciemno brązowe plamienia które trwały moze 3 dni... przez ostatnie 2 tyg zrobiłam 10 jak nie wiecej testów i wszystkie negatywne. Testy z porannego moczu. Jutro mam wizytę u lekarza. Jak myślicie, przy tylu negatywach jest szansa ze jestem w ciąży ? Dzisiaj od rana kłuje mnie w prawej stronie brzucha obok pępka :/

    Ewelina3487
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko Ja też robiłam z 10 testów i niektóre były pozytywne , potem znów negatywne sama nie wiedziałam czy w ciąży jestem , najlepiej to idź na betę według mnie beta jest bardziej wiarygodna niż te testy ciążowe ;) .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2016, 12:09

  • Ewelina3487 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I w ciąży byłaś tak ?:) ale widzisz u mnie wszystkie negatywne, różne marki.. nawet te za 15(!) euro niby mega czule i to samo. Mieszkam za granica i muszę mieć skierowanie na cokolwiek :/ ale jutro ginekolog i wkoncu aie dowiem..

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Ewelina3487
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podejrzewałam że jestem w ciąży @ już mi się długo spóźniała ;) .Poszłam do gina to nic nie widział prócz pęcherzyka ciążowego , a wtedy był jak na moje oko 5 tc kazał zrobić dwa razy betę i obie były pozytywne , poszłam do mojego gina ponownie w 7/8 tc i widziałam już maleństwo ;) . I jestem obecnie w 24 tc , jest to 6 msc :*:*:*:*:* . Koniecznie daj znać co ginekolog Ci powiedział , trzymam kciuki , a ja myślałam że w PL mieszkasz ;) .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2016, 21:42

  • Ewelina3487 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie. Doktor zbadał mnie dokładnie i powiedział ze nic tam nie widzi ... macica jest czysta a jajniki wyglądają tak jak powinny. Kazał mi poczekać do konca świat a jak miesiączka dalej sie nie pojawi wykupić leki na wywołanie i brać je przez 5 dni.. nie wiem co o tym myślec :/ dostałam także skierowanie na bete( nalegałam hehe zeby byc pewna ) jutro rano jadę i zrobię.. chociaz teraz to watpię ze cokolwiek z tego bedzie

    Ewelina3487
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi ale myślę, że po takim czasie i tylu testach, wizycie u lekarza nie ma co robić sobie nadziei... Takie cykle się zdarzają i wcale nie oznaczają ciąży chociaż oczywiście życzę Ci jak najlepiej.

    Natka88 lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może w między Czasie Ewelinko , zrób tą betę i zobacz czy przyrasta , może tak być choć nie musi że ciąża jest bardzo wczesna , i jeszcze nic nie widać , trzymam mocno kciuki za pozytywną betę ;) .

  • Ewelina3487 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje wam :) dla mnie to nie koniec świata. Dopiero co rozpoczęłam starania i myslalam ze sie udało :P niestety organizm lubi płatać figle :) tak czy siak zrobię betę zeby juz o tym nie myślec, A MOZE JEDNAAAK :P

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Ewelina3487
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ