Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Admin prosimy o wyjaśnienia
Odpowiedz

Admin prosimy o wyjaśnienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak to możliwe, że jedna osoba tak oszukała nie tylko setki mam, ale i całą administrację? czy sprawa podszywania się pod kogoś innego, kradzież zdjęć itd została przez Was zgłoszona na policję? co tu się dzieje?!!

    sylvia007, aniellka, Dżulia, Justyna_89, Anko:-), kamenkaa lubią tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a o co tak właściwie chodzi ?

    Edyta
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to chodzi, że ktoś na wielu wątkach podszywał się pod jakąś stroskaną mamuśkę, wymyślał mnóstwo problemów związanych z ciążą, posługiwał się cudzymi zdjęciami :/ My się martwiliśmy, a ktoś nas robił w bambuko...

    Anko:-) lubi tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1423 748

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O użytkowniczkę, która okazała się zmyśloną osobą i dziwnym trafem założycielką wielu wątków: wrześniówki, grudniówki, styczniówki.
    Słynęła z kontrowersyjnych wypowiedzi, pięknego domu, dużej ilości zdjęć - wszystko, co napędza wiele komentarzy, dyskusji i przyciąga użytkowników.

    Przykre, ale pojawiły się głosy, że to właśnie moderacja serwisu wpadła na taki swietny pomysł.

    No i cóż, trudno się nad tym nie zastanawiać, skoro okazuje się, że klonów było tak wiele, a serwis tego 'nie widział'.

    Anko:-) lubi tę wiadomość

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooooo no to faktycznie nieładnie. Bazowanie na czyimś nieszczęściu, współczuciu i trosce nie powinno mieć miejsca.

    Anko:-) lubi tę wiadomość

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może faktycznie było to robione dla "osiągnięcia większej popularności serwisu" . Nie wiem czy mnie by się chciało udawać kogoś, odpisywać, czytać. Bezinteresownie.

    Anko:-) lubi tę wiadomość

    Edyta
  • Viki Autorytet
    Postów: 1104 744

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra. Tyle dziewczyn kasuje konto... Szkoda.
    Ale faktycznie nie wiadomo ile jest tych fikcyjnych. Miały tylko wywyoływać kontrowersje. U nas klon miał 19 lat i nie karmi kp. Bo nie chciał. Miał wszystko najdroższe i latał na wakacje wszędzie.

    A swoją drogą kto pierwszy się zorientował? I jak?
    I jak się zorientowali dalej?

    Coś mi tu śmierdzi

    Anko:-) lubi tę wiadomość

    km5stv73cogtpx8e.png

    4.01 3200 g 54 cm- moja cudowna kruszynka
  • Piegus Autorytet
    Postów: 335 428

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna grudniówka wpadła na profil na instagramie kobiety, od której były kopiowane zdjęcia. Na wątku małe bliźniaczki miały 3 miesiące dopiero, a na instagramie te same dziewczynki już miały pierwsze ząbki i raczkowały, no i tak się wszystko potoczyło.

    Anko:-) lubi tę wiadomość

    2EeVp2.png
    NcmSp1.png
  • Justyna_89 Ekspertka
    Postów: 141 125

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem wrześniową 2016. i dla mnie to jakaś kpina. wydawało mi się,że belly to strona, która na pierwszym miejscu stawia dobro swoich użytkowniczek...a to kolejna maszynka do zaraabiania pieniędzy.. gdyby nie to,że zżyłam się z dziewczynami z forum.. to juz dawno usunęłabym konto...z pewnością nikomu już nie będe polecać tegoo portalu....to już na prawdzie nie można zarabiac pieniędzy? drodzy moderatorzy....

    i jeszcze jedno skoro na belly byla taka osoba, to na ovu tez może byc..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 16:33

    kamciaelcia, Anko:-) lubią tę wiadomość

    ckaigox17mdp9efq.png
  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 17 lutego 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem z marcówek. U nas (chyba) nie było trollla, a na pewno nie jest to osoba prowadzącą listę ciążówek. U nas po tej akcji, jedna z dziewczyn (nie ta która prowadzi listę obecnie) otrzymała propozycję od Belly aby administrować wątkiem i listą ?!? U nas zdziwko, bo cały czas pierwotna dziewczyna aktywnie zmieniała dane itp. Jak napisałam jest to autentyczna użytkowniczka, która nie wykasowała konta. Dlaczego nagle takie Belly nadaktywne i nadopiekuńcze? Po co takie propozycje...

    Mi też sę wydaje, że ten troll opłacony przez Belly, wstyd!!!

    Tak na chłopski rozum, jeśli to miałaby być osoba prywatna, która nic z tego nie ma, to by wymyślała te bzdury w 1 wątku, a nie udzielała się na kilku z podobną historią. No a za kasę, ktoś siedział i klepał. Nawet jak była to ta 18-latka to wątpię, że poświęcałaby tyle czasu na te wypociny w całym forum, to musiało być opłacone.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 12:32

    kamenkaa, Justyna_89 lubią tę wiadomość

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2291

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z Mamus luty 2015 i u nas chyba trolla nie bylo, a jesli byl to niewidoczny! My juz dawno temu zalozylysmy osobne, zamkniete forum z haslem na umieszczanie prywatnych zdjec. Jest mnostwo zagrozen w sieci i to co tu wyplynelo tylko utwierdza mnie w przekonaniu, ze madrze zrobilysmy i ze moja i ojego meza ogolna zasada niepublikowania zdjec naszego dziecka w tzw. social media jest bardzo uzasadniona. Ostroznosci nigdy zbyt wiele. Mam nadzieje, ze administracja portalu wystosuje jakies oswiadczenie, bo jesli nie to jest to prosta droga do utraty wszystkiego.

    kamenkaa, Helen lubią tę wiadomość

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 17 lutego 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na czerwcówkach tez była i oszukiwała .... że jej sie tak chciało niby ma 18lat ale któa nastolatka by robiła takie rzeczy a gdzie nauka szkoła czy tez chlopak ... troche nie realne na tak młodą hmm a moze ona chora? a moze to jakis zboczeniec :P


    Ale owo sprawa na Policji Wiec musi sie wyjasnić...
    Ta kobieta która oszukiwała pisala na grudniówkach"ze dzownił do niej pan Policjant" to nie realne by policja dzwoniła do osoby oskarżonej ;-) Tylko wzywa na przesluchanie ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 12:57

    Helen, Justyna_89, Ollaala lubią tę wiadomość

  • Tigana Autorytet
    Postów: 359 239

    Wysłany: 17 lutego 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie wierzę że ktoś za pieniądze popełniłby takie poważne przestępstwo jakim jest kradzież cudzych zdjęć i posługiwanie się nimi jako swoimi. Belly zlecając coś takiego praktycznie by się samo skazało na zamknięcie.

    Ja już od lat udzielam się na różnych forach i niestety to nie jest pierwszy raz kiedy ktoś się podszywał i używał fałszywej tożsamości. Kto czasem nie chciałby być obiektem zazdrości innych, z pięknym domem i idealnymi dziećmi? Nie wiem, czy komentarz o schozofreni był prawdziwy, ale myślę, że to była dziewczyna z bardzo nieciekawym życiem, która tutaj nadrabiała swoje braki.

    lamlamard20150706_-35_Nasza%20Niunia%20jest%20ju%C5%BC%20z%20nami%21.png
    34bw9jcg50dgoh06.png
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 17 lutego 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O masakra!!

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1423 748

    Wysłany: 17 lutego 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigana, tylko czy to nie wydaje Ci się dziwne, że akurat ta osoba była założycielką wielu wątków? Zawsze o kontrowersyjnych poglądach, z różnymi życiorysami.
    Ktoś musiałby mieć naprawdę dużo czasu na aż tak szeroko zakrojone podszywanie się (jednoczesne!) pod tyle osób.

    kamenkaa lubi tę wiadomość

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 18 lutego 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigana owszem tak ale też nie chce się wierzyć by tak młoda dziewczyna 18letnia miała czas siedząc 24h i pisząc takie wymyslone bajki . Przeciez taka nastolatka ma swoje życie swoj świąt ... a nie zajmowanie sie takimi pierdołami..

    Ollaala lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ