X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Będziesz Tatą , czyli jak oznajmiłyście ciąże?:)
Odpowiedz

Będziesz Tatą , czyli jak oznajmiłyście ciąże?:)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agulek121 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 5 marca 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, nie wiem czy taki temat już był, ale nie mogłam znaleźć. Bardzo ciekawi mnie jak powiedziałyście ukochanemu , bądź rodzinie o tym,że jesteście w ciąży. Opowiedzcie o ich zaskoczeniu i o waszych sposobach przekazania tej cudnej wiadomości :)

    :)
  • _Saszka_ Przyjaciółka
    Postów: 106 72

    Wysłany: 5 marca 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wręczyłam mężowi pozytywny test na szczycie Babiej Góry :) Ale wcześniej sam się domyślał, bo okres mi się spóźniał.
    A babci (czyli mojej mamie) włożyliśmy zdjęcia usg do książki, którą daliśmy w prezencie. Reszcie powiedzieliśmy 'normalnie'.

  • buba25 Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mąż ogólnie domyślał się że jestem w ciąży a test zrobiliśmy razem. rodzicom wysłaliśmy sms, może to trochę dziwne ale ja jeszcze się uczę no i się baliśmy, ale ich reakcja była bardzoo pozytywna. ;)

  • Paolaaa Autorytet
    Postów: 747 188

    Wysłany: 6 marca 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam test w sobotę, kilka dni przed spodziewaną @ i w dodatku popołudniu- malowałam się i znalazłam test w kosmetyczce. Sama nie wiem czemu tak szybko go zrobiłam. Nie liczyłam na to, że jestem w ciąży bo w nie za bardzo staraliśmy w tamtym cyklu. Moje zdziwienie po minucie gdy pokazała się lekka druga kreska ... Bezcenne. Ale zamiast się cieszyć wmawiałam sobie, że pewnie test był jakiś dodup**
    Na drugi dzień pojechałam po kilka różnych testów, wszystkie wychodziły pozytywne, ale ja cały czas tą informację trzymałam dla siebie bo nie mogłam w to uwierzyć :)
    Dopiero w poniedziałek rano, gdy znów powtórzyłam test zaraz po wstaniu poszłam obudzić mojego faceta. Usiadłam na nim, zawołałam go i przystawiłam mu do oczu pasek. Chciałam zrobić to po badaniu krwi, ale nie wytrzymałam. Ucieszył się, nic nie powiedział bo od razu wiedział co to jest :)

    4c3t9n73nr884ilb.png
    01.03.2016- test HARMONY- zdrowa dziewucha :*
    15.08.2016- WITAJ KSIĘŻNICZKO :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:)
    Czytam wasze wypowiedzi i wynika z nich, że poinformowałyście od razu, ja sie dowiedziałam wczoraj i dziś byłam na becie rano i nie mogę się zdecydować, czy wszystkim powiedzieć od razu, to dopiero sam początek.
    Mężowi powiem, ale reszcie? Nie bałyście się, że coś może pójść jeszcze nie tak?
    I później wszyscy będą patrzeć z politowaniem?

  • buba25 Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 7 marca 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my z poinformowaniem dalszej rodziny (ciotki itp) czekaliśmy do końca 12 tygodnia, żeby nie zapeszyć no i żeby właśnie nikt potem nie patrzył z politowaniem no i żeby nie odpowiadać na głupie pytania innych ciekawskich.

    miomao lubi tę wiadomość

  • _Saszka_ Przyjaciółka
    Postów: 106 72

    Wysłany: 7 marca 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od razu powiedziałam tylko mężowi, reszcie rodziny po zakończeniu 3 miesiąca ciąży :)

    miomao lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mezowi powiedziałam przez tel. bo byl w pracy a nie moglam się doczekac. Poza tym wiedział że robie test i jak zadzwonilam to powiedzial ze zna wynik. Nie mogl pracowac i od razu powiedzial kierownikowi o co chodzi a jak wrocil to sie poplakal jak widzial test. Od razu na Skype powiedzielismy rodzicom bo mieszkali wtedy daleko. I po wizycie u lekarza jaknjuz bylo widac serduszko gadalismy wszystkim jak popadlo. Bylo to dla nas mega szczescie po staraniach ale postanowilismy chwalic sie od razu bo bylismy pozytywnie nastawieni, ze wszystko będzie dobrze. Obecnie nasze szczescie ma 14 miesięcy i wlasnie smacznie śpi.

    miomao lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale macie historie :) Super:)
    Ja właśnie przekazałam mężowi wiadomość i nie uwierzył mi. Kazał mi pokazać test, bo sie śmiałam i mi nie uwierzył:D
    A tak po za tym to jestem przeziębiona mam straszne gardło i mnustwo leków i nie wiem co będzie dalej :/
    Pozdrawiam ;*

  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 27 marca 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na początku wiedział tylko mąż. Rodzicom powiedzieliśmy jak na usg zobaczyliśmy bijące serduszko (7-8tc), reszta dowiedziała się po 12tc

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • Madziuszka Autorytet
    Postów: 976 686

    Wysłany: 28 marca 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi mój facet powiedział że jestem w ciąży :D Wstalam rano, poszlam zrobić test no i jak zobaczyłam że nie ma drugiej kreski wrocilam do łóżka, nie mogłam się uspokoić więc wstalam zapalić, to obudziło K. zobaczył że płacze i już wiedział o co chodzi, poprosił o ten test po czym zaspany powiedzial że on tu widzi przecież dwie kreski :D

    Laurka, Łodyszka lubią tę wiadomość

    rfxg9jcgzb58c8ks.png
    bfarxzdv5fz2jcsj.png
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 28 marca 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziuszka wrote:
    nie mogłam się uspokoić więc wstalam zapalić, to obudziło K. zobaczył że płacze

    Chcialam zacytowac, a nie polubic... Wstalas zapalic?

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ