X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne bHCG a ciąża bliźniacza
Odpowiedz

bHCG a ciąża bliźniacza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kika5 Przyjaciółka
    Postów: 85 21

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mamusie! Dziś odebrałam wynik bHCG i wzrósł z 78,6 (14 dpo-1 dzień przed terminem @) do 391,5 (17 dpo). Bardzo się cieszę, ale i zastanawiam czy możliwe jest, że to ciąża mnoga? Cxy przy mnogiej bHCG wyższe? Mój mąż mówił, że"ustrzeli" bliźnięta

    315f2c661565b20785de22754f990710.png
  • jenny88 Autorytet
    Postów: 626 734

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie przyrost bety wyglądał tak. Mąż też od początku gadał, że będą bliźniaki no i wygadał hehe ;)

    79,510 - 26dc, 11dpo, kilka dni przed terminem @
    156,700 - 28dc
    1235,00 - 33dc
    2449,00 - 35dc

    km5sdf9hw9lfjofs.png
    f2wlanliuanju9mz.png
    km5svcqgwvlx6b9m.png
    f2wlanlibk6qka1b.png

    --

    Mateusz <3 23.08.2018 [*] 9t+4d :(
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ