X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Białostockie mamusie
Odpowiedz

Białostockie mamusie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Pay Autorytet
    Postów: 387 430

    Wysłany: 28 października 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Mamusie z Białegostoku.
    Chciałam założyć ten wątek aby poznać inne mamy z dzieciaczkami lub w ciąży. Może uda się spotkać z kimś z okolicy na spacer z wózeczkiem albo jeszcze z brzuszkiem.
    Pozdrawiam

    gigsa lubi tę wiadomość

    f2wli09k7bbu5oba.png
    Moja miłość od pierwszego wejrzenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :) do spacerowania z wózeczkiem jeszcze troszkę mi brakuje ale jak już przyjdzie pora to fajny pomysł :)

    gigsa lubi tę wiadomość

  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 31 października 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)

    gigsa lubi tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 1 listopada 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja chcę się dołączyć :)

    xpatiiix3 lubi tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 1 listopada 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pay, a Ty też lipcóweczka :) Pamiętam Cię z Lipcówek 2015

    Pay lubi tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • Pay Autorytet
    Postów: 387 430

    Wysłany: 1 listopada 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mamusie :)
    Ciesze się że jesteście, może uda się spotkać gdzieś w Białymstoku, wymienić doświadczenia z szpitali (pewnie zainteresuje mamy w ciąży) oraz z wychowywania dzieci w White-stoku.
    Mam taką propozycje żeby pisać z jakiego osiedla jesteśmy to może umówimy się na spacerek. :) Ja mieszkam na Wygodzie, choć bliżej mi w sumie do Sienkiewicza.

    Gigsa dokładnie w lipcu rodziłam. :)
    Jak Twoje bliźniaki, chłopaki pewnie już duzi są. Mam nadzieje ze wszystko dobrze bo pamietam że troche stresu było po porodzie ;)

    f2wli09k7bbu5oba.png
    Moja miłość od pierwszego wejrzenia
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 2 listopada 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z dziesięcin mam dwójkę maluchów syna z 19.02.2013 i córkę z 03.10.2014 a teraz termin na 21.04.2016 ;) oboje urodzeni w USK i trzecie tylko tam z resztą teraz mam nadzieje ze się wyrobią mają być jednoosobowe same od 2016 z oddzielnymi łazienkami :D hehe także fajnie byłoby już się na to załapać tylko ciekawe kiedy będą oddział nowy otwierać położniczy i się przenosić ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2015, 14:28

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Pay Autorytet
    Postów: 387 430

    Wysłany: 3 listopada 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xpatiiix3 Gratuluje dzieciaczków, nie wiem jak ogarniasz takie maluchy i to z brzuszkiem. Ja z jednym 3-miesiącznym nie wiem w co ręce włożyć.

    Rodziłam na Warszawskiej i o porodówce złego słowa nie powiem (miałam super położną) ale za to opieka poporodowa nie istnieje. Dziecko przywieziono mi po porodzie i zero zainteresowania. Co prawda badania itp zrobiona kompleksowo ale położne wcale się nie interesowały. Nawet jak pytałam czy dobrze przystawiam dziecko do piersi to powiedziala dobrze i tyle. Za to sale dwu osobowe z łazienką.

    f2wli09k7bbu5oba.png
    Moja miłość od pierwszego wejrzenia
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 4 listopada 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pay wrote:
    Jak Twoje bliźniaki, chłopaki pewnie już duzi są. Mam nadzieje ze wszystko dobrze bo pamietam że troche stresu było po porodzie ;)

    Chłopaki rosną jak na drożdżach :) Ważą już prawie 7 kg. Aż nie chce się wierzyć, że to były takie kruszynki. Na początku było bardzo ciężko. Mało snu, dużo nerwów, stresu i wszystko w biegu, ale już wychodzimy na prostą i mam nadzieję, że wszystko będzie już tylko dobrze. Mąż bardzo mi pomaga i wspiera, żeby nie on to nie wiem jak bym sobie poradziła.
    Też rodziłam na Warszawskiej, choć planowałam w usk. Wyszło niestety inaczej, ale nie narzekam. Złego słowa powiedzieć nie mogę.
    Ja mieszkam na Nowym Mieście

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja również jestem z Białegostoku. To znaczy od lipca mieszkamy w Ciasnych (obok Ogrodniczek) bo wynajmujemy tu dom. Może są tutaj jeszcze jakieś mamusie z tej okolicy ? Lada moment będę potrzebowała towarzystwa do spacerków z wózeczkiem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam od 3 lat w Kleosinie, ale do tej pory całe życie na 10cinach :)
    Annielica jak nic tylko umawiać się na plaże w Supraślu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xpatiiix3 wrote:
    Ja jestem z dziesięcin mam dwójkę maluchów syna z 19.02.2013 i córkę z 03.10.2014 a teraz termin na 21.04.2016 ;) oboje urodzeni w USK i trzecie tylko tam z resztą teraz mam nadzieje ze się wyrobią mają być jednoosobowe same od 2016 z oddzielnymi łazienkami :D hehe także fajnie byłoby już się na to załapać tylko ciekawe kiedy będą oddział nowy otwierać położniczy i się przenosić ;)
    Kurcze nie wiedziałam ze w USK taka modernizacja sie szykuje. Jedyne co wiem to że z Ogrodowej mają przenieść położniczy do nowego budynku przy Skłodowskiej.

  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 4 listopada 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pay wszystko do ogarnięcia jest zwłaszcza przy takich wariatach jak moje łobuzy dużo śmiechu mamy ;) a teraz młody w przedszkolu to luzik mam nudno czekam do tej 14 żeby się zbierać do wyjścia po Niego bo bez niego to cicho strasznie w domu ;)

    Jak córkę rodziłam położne mówiły zapraszamy w 2016 będą ekstra warunki i opowiadały o tym nie sądziłam w sumie ze faktycznie wrócę w 2016 hehe ciekawe czy się załapie bo fajnie by było żeby do kwietnia przenieśli oddział :P a z resztą mama pracuje w USK ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 23:13

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super jakby Ci się udało :) ojj jak mama tam pracuje to na pewno mozesz czuc sie bezpiecznie i bardziej komfortowo :)

    Ja niestety mam niemiłe doświadczenia stamtąd i zdecydowalam sie rodzic na Parkowej, abym tylko wytrwala do 38tc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeGi2986 wrote:
    Ja mieszkam od 3 lat w Kleosinie, ale do tej pory całe życie na 10cinach :)
    Annielica jak nic tylko umawiać się na plaże w Supraślu ;)

    Albo na plażę w ogrodniczkach :)jest dużo czystsza woda niż w Supraślu. Mamy z domu 700metrów hihi :)

    Megi dasz znać jak poród na Parkowej. Ja też się zastanawiałam ale rodzę u Arciszewskich ostatecznie.
    Ja wcześniej mieszkałam baaardzo długo w centrum bo całe studia, ale wychowałam się na Zielonych Wzgórzach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica na pewno opisze porod, m.in. na naszych grudniówkach ;) ja wybralam parkkowa bo moja klinika gin ma z nimi umowe.
    Na ogrodniczkach byłam w tym roku, ale schodzilismy laskiem z parkingu. Na poczatku było malo osob, ale popoludniu jak sie zwalilo towarzystwo to sie zawinelismy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety odkąd ten pierwszy staw jest wykupiony dużo osób przyjeżdża nad ten drugi. Szczególne tłumy w weekendy niestety. My czasami chodziliśmy latem z pieskami na taką mniejszą plażę nad tym stawem żeby i psiaki miały ochłodę.

    Pewnie pierwszy opis porodu będzie mój. Mam termin cięcia na 27 listopada czyli jeszcze 3tygodnie. Ale o Parkowej też dobre opinie słyszałam, więc to w sumie bez znaczenia czy tu czy tu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swego czasu przyjezdzalam tam tez zima i szalalam na oponie :P

    No tak to juz tylko 3 tygodnie u Ciebie :) u mnie wg terminu jeszcze niecale 1.5 mca.
    Tak jak mowisz, o obu klinikach sa zarowno pozytywne jak i negatywne opinie, ale nasze porody beda oczywiscie tym przyjemniejszym wspomnieniem, jakkolwiek porod taki moglby byc ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeGi2986 wrote:
    Swego czasu przyjezdzalam tam tez zima i szalalam na oponie :P

    No tak to juz tylko 3 tygodnie u Ciebie :) u mnie wg terminu jeszcze niecale 1.5 mca.
    Tak jak mowisz, o obu klinikach sa zarowno pozytywne jak i negatywne opinie, ale nasze porody beda oczywiscie tym przyjemniejszym wspomnieniem, jakkolwiek porod taki moglby byc ;)


    Też tak myślę :) Zresztą zawsze znajdą się niezadowolone osoby, niektórzy jadą na wakacje a potem składają skargę w biurze podróży, że w woda w morzu była za słona:P Wiesz termin terminem ale nigdy nie wiadomo kiedy maleństwo będzie chciało wyjść, więc możliwe, że urodzisz tylko trochę po mnie :)

  • Pay Autorytet
    Postów: 387 430

    Wysłany: 13 listopada 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój lekarz mówił że terminu porodu i końca wojny nikt jeszcze nie przewidział. :)

    Dziewczyny gdzie w Białym składa się papiery o becikowe?

    f2wli09k7bbu5oba.png
    Moja miłość od pierwszego wejrzenia
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ