X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ból jajników
Odpowiedz

Ból jajników

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Juliettex Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 maja 2015, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam nieregularne cykle miesiączkowe. (26 - 30paru dni)
    Dwa tygodnie temu miałam okres i dzień po nim straciłam dziewictwo. Po stracie, uprawiałam jeszcze seks kilka razy na przestrzeni następnego tygodnia. Ostatni raz około 6 dni temu. Za każdym razem zabezpieczaliśmy się prezerwatywą, która nigdy się nie zsunęła ani nie pękła. Dzisiaj boli mnie jajnik. Macie pomysły dlaczego? usmiech.gif
    Podejrzewam, że może to byc ból przed miesiączką, ale tylko raz miałam bolesną miesiączkę, więc sama nie wiem. usmiech.gif
    W podświadomości mam ciążę, ale to jednak niemożliwe. Sama już nie wiem...
    Po prostu latam od jednego forum do rugiego forum żeby się czegoś dowiedziec, a niestety nie mogę zrobic jeszcze testu bo nie minęła odpowiednia ilosc dni ;)

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Który masz dzień cyklu ?

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Juliettex Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 12 maja 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    16/17

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ