X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ból jajników
Odpowiedz

Ból jajników

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Juliettex Nowa

Wysłany: 10 maja 2015, 00:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam nieregularne cykle miesiączkowe. (26 - 30paru dni)
    Dwa tygodnie temu miałam okres i dzień po nim straciłam dziewictwo. Po stracie, uprawiałam jeszcze seks kilka razy na przestrzeni następnego tygodnia. Ostatni raz około 6 dni temu. Za każdym razem zabezpieczaliśmy się prezerwatywą, która nigdy się nie zsunęła ani nie pękła. Dzisiaj boli mnie jajnik. Macie pomysły dlaczego? usmiech.gif
    Podejrzewam, że może to byc ból przed miesiączką, ale tylko raz miałam bolesną miesiączkę, więc sama nie wiem. usmiech.gif
    W podświadomości mam ciążę, ale to jednak niemożliwe. Sama już nie wiem...
    Po prostu latam od jednego forum do rugiego forum żeby się czegoś dowiedziec, a niestety nie mogę zrobic jeszcze testu bo nie minęła odpowiednia ilosc dni ;)

• Zajsonek Autorytet

Wysłany: 10 maja 2015, 10:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Który masz dzień cyklu ?

dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Juliettex Nowa

Wysłany: 12 maja 2015, 23:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    16/17

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ