X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne brak apetytu w pierwszych tyg
Odpowiedz

brak apetytu w pierwszych tyg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • asiaaaaaa Ekspertka
    Postów: 173 147

    Wysłany: 29 października 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jak wy se radzilyscie z totalnym brakiem apetytu w poczatku ciąży?? wkoncu trzeba cos jeść.

    gannrjjgdd819noa.png
    Oliver ma 6 lata :* Devin ma roczek :*
    Can ur.26.04.2014 zm.26.04.2014 21tydzien[*]
    Anialkow w niebie 5 [*]
  • asiaaaaaa Ekspertka
    Postów: 173 147

    Wysłany: 29 października 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma kobiet z takim problemem, jestem sama :(

    gannrjjgdd819noa.png
    Oliver ma 6 lata :* Devin ma roczek :*
    Can ur.26.04.2014 zm.26.04.2014 21tydzien[*]
    Anialkow w niebie 5 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie za bardzo mam apetyt, zawsze w okresie @ i przed nią mogłabym jeść ogromne ilości co chwile byłam głodna .. a teraz ledwo wmuszę w siebie kromkę .. najgorzej jest rano z obiadem trochę lepiej .. :)

  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 31 października 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno są, zadaj pytanie w wątku miesięcznym, tam są mamy na tym samym etapie ciąży jak Ty i na pewno któraś ci doradzi. Nie ma sensu zakładać nowego wątku po to by zadać pytanie.

    Limerikowo, Martynika lubią tę wiadomość

    9bsp388.png
  • misiakowa Przyjaciółka
    Postów: 83 40

    Wysłany: 4 listopada 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na początku nie miałam apetytu, ale za to w kolejnych tygodniach bardzo nadrobiłam, więc nie było czym się przejmować ;)

    misiakowa
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie nie radziłam. Nie mogłam prawie nic jeść, do tego wymioty, odwodnienie, kroplówka. Coś tam wciskałam na siłę połykając jednocześnie łzy. Koszmar.

    Apetyt wrócił mi w 3 trymestrze, ale też nie jakiś szalony.

  • misiakowa Przyjaciółka
    Postów: 83 40

    Wysłany: 6 listopada 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko to strasznie się musiałaś męczyć, współczuję

    misiakowa
  • anadyjka Ekspertka
    Postów: 140 72

    Wysłany: 7 listopada 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaaaaaa wrote:
    Nie ma kobiet z takim problemem, jestem sama :(

    są, podnoszę łapkę do góry - mam tak przez całą ciąże - mogłabym nic nie jeść

    + dużo się nie przytyło
    - martwię się, czy nasza dzidzia nie będzie za mała :(

    oz14qxb.png

    https://www.maluchy.pl/ci-69369.png

    "Najpiękniejszym klejnotem jaki kiedykolwiek włożysz na szyję, są rączki Twojego dziecka"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam ten problem z brakiem apetytu nie mam rzadnych mdłości a jedzenie jem po prostu na siłę bo wiem że tak trzeba

  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ja się namęczyłam z mdłościami i brakiem apetytu. schudłam 3 kg. Naszczęście apetyt powraca, a mdłości już zanikają.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze to nawadniać organizm. Podczas mdłości jadłam jedynie desery gerberowskie i jako jedyne nie były odrzucane przez organizm. Wszystko trwało do około 16 tygodnia. Oczywiście nie obyło się bez wizyty w szpitalu.

    Tak więc jedz krakersy, biszkopty, jogurty naturalne - powiedzmy, że nie obciążysz tak bardzo żołądka i go nie podrażnisz.

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 8 listopada 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie mam apetytu, wystarczaja mi dwA gryzy sniadania czy obiadu i nic mi nie smakuje. Schudlam 5 kg i dzis znow 0,5 kg mniej. Nie panietam kiedy zjadlam cos ze smakiem. Ale zmuszam sie.

    atdc8iikup31msj2.png
  • misiakowa Przyjaciółka
    Postów: 83 40

    Wysłany: 13 listopada 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może w kolejnych miesiącach wam przejdzie, z czasem to się w miarę normuje w ciąży, jeśli można to tak określić

    misiakowa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ