X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Brazowe upławy I trymestr
Odpowiedz

Brazowe upławy I trymestr

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adusia po co zakładać wątek :P Dopóki nie ma żywej krwi nie ma się czym martwić a jeżeli się martwisz idź do lekarza

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • 55adusia55 Koleżanka
    Postów: 33 5

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyte mam jutro ale moze ktoras z Was ma juz jakies doswiadczenie

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 31 maja 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie na początku ciąży dość często się zdarza. Jutro masz wizytę to powiedz o tym lekarzowi, zapewne dostaniesz luteinę lub duphaston.

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • 55adusia55 Koleżanka
    Postów: 33 5

    Wysłany: 31 maja 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Plamienie na początku ciąży dość często się zdarza. Jutro masz wizytę to powiedz o tym lekarzowi, zapewne dostaniesz luteinę lub duphaston.

    luteine juz wlasnie biore ;/

  • Ańdźka Przyjaciółka
    Postów: 83 61

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam podobnie. Zawsze przed okresem miałam dwa dni brązowych plamień (jak powiedziała ginekolog - taka moja uroda). Po zajściu w ciążę w dniu spodziewanej miesiączki plamienia nie przyszły i czułam, że chyba nam się udało. Potem w okolicy 3-4tc tygodnia pojawiły się plamienia. Pani ginekolog ładnie mi rozrysowała czemu ma prawo tak się dziać i żebym się nie przejmowała dopóki n ie ma "żywej krwi" i nie mam bóli takich jak na okres. Teraz jestem w 12 tygodniu, a plamień nie mam od około 4 tygodni. Jeżeli masz się zamartwiać i denerwować, to jak najszybciej skonsultuj się ze swoim lekarzem i będziesz spokojniejsza.

    oar89n7365w282rm.png
    8p3odqk3z3anr6pg.png
  • Kasica81 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 marca 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, zacznę od tego ,że mam 35 lat ... 4 lata temu przeszłam konizację szyjki macicy i w zasadzie od tego momentu cały czas się starałam o dziecko.W końcu udało się zdiagnozować mój problem(niepękające pęcherzyki)-po dwóch próbach z pregnylem udało się!!!! :) Cały czas się martwię ponieważ od 6 dni mam plamienia w zasadzie brudzenia zaczęło sie od biszkoptowego śluzu -od razu wylądowałam na IP niestety ze względu na wczesną ciąże nic nie poradzono oprócz duphastonu, który biorę od początku ciąży.Na kolejny dzień pojawiły się brudzenia brązowo-czekoladowo-różowawe (takie bardziej bordowe). Jest tego naprawdę niewiele(mogłabym cały dzień w jednej wkładce przechodzić-ze względu na higienie wymieniam oczywiście:) ). Dziś już mam ich zdecydowanie mniej- więcej jest rano i wieczorem. Beta rośnie książkowo.Bóle no niby czasem mam ale bardziej uczucie ciągnięcia tak jakby ktoś szwy zaciągał(rodziłam raz 14 lat temu i ten ból właśnie przypomina mi zszywanie tylko zdecydowanie lżejszy).Wizytę mam dopiero 22 marca :( błagam dodajcie mi otuchy że będzie wszystko ok!!! aha najważniejsze!!! ok 5/6 tydzień:)

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 6 marca 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Adusia po co zakładać wątek :P Dopóki nie ma żywej krwi nie ma się czym martwić a jeżeli się martwisz idź do lekarza


    Mordeczka ma racje wątek nie potrzebnie założony ... i nie w odpowiednim dziale .
    Proszę udać się na dział I trymestr :) tam zostanie wątek przeniesiony

    pozdraawiam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ