X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Chłopiec czy dziewczynka?
Odpowiedz

Chłopiec czy dziewczynka?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie macie zachcianki? Czy sprawdza sie u was słodkie na dziewczynkę i kwaśne na chlopca? Ja w pierwszej ciązy jadłam śledzie i zagryzałam czekoladą, wszyscy mówili że będzie dziewczynka a urodził się chłopak :)

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie odrzuciło od słodkiego całkowicie na początku - wolałam kanapkę z szynką niż batonika ;) I jest chłopak. W pierwszej ciąży objadałam się słodyczami, nawet w nocy skradałam się po ciastka - pierworodna to dziewuszka ;)

    pa2 lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 20:27

    gosiunia lubi tę wiadomość

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr/zachcianki,5876.html
    https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr/zachcianki-a-zabobony,5188.html
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/wierzenia-i-przesady-polakow-o-ciazy-porodzie-i-pologu,2648.html
    https://bellybestfriend.pl/forum/ii-trymestr/jaka-plec-dziecka-przeczucia,37.html
    https://bellybestfriend.pl/forum/ii-trymestr/plec-dziecka,260.html

    Proponuję najpierw wpisać w wyszukiwarkę to czego szukamy bo po bo powielać tematy?

    Robotka1, Eklerka lubią tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie w pierwszym trymestrze słodkie mogło nie istnieć, wręcz mnie odrzucało na samą myśl. Teraz już ten wstręt do słodkiego minął. Czekam na dwóch chłopców :)

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mogłabym jeść słodkie non stop, zwłaszcza czekoladę, ciastka i czekoladowe batoniki :D i bardzo jestem ciekawa co z tego wyniknie ;)

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Puella Autorytet
    Postów: 1112 1152

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przebieg drugiej ciąży wygląda wręcz identycznie jak pierwszej. Brak nudności, wymiotów. Takie same zachcianki (głównie na słodkie), takie same komplikacje (niewydolność ciśnieniowo-szyjkowa). Pierwszy urodził się syn, a teraz czekam na córkę. Także w ogólnie nie widzę jakiejkolwiek relacji między zachciankami, przebiegiem ciąży, wyglądem brzucha a płcią.

    Bardziej przemawia do mnie moment starań o dziecko, w pierwszej ciąży - starania, przed, w dniu owulacji i po niej, teraz w drugiej starania zakończone na 3 dni przed owulacją.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2015, 12:45

    It's a Girl! - Michalinka :-)

    3i49df9htr170int.png
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 1 ciąży- ogórki kiszone i mięcho- chłopak
    teraz 2 ciąża - słodkieee !! przez całe życie tyle słodkiego nie zjadłam jak teraz :P - dziewczynka
    także u mnie się zabobony sprawdzają ;))

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ