X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ciąża a brak sluzu plodnego/ pytanie od staraczki
Odpowiedz

ciąża a brak sluzu plodnego/ pytanie od staraczki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie szczęśliwe przyszłe mamy :)
    Wkradlam się tu z jednym pytaniem ponieważ na OVU nie do końca się dowiem...
    Otóż...czy którejś z Was udało się zajść w ciaze nie mając kompletnie śluzu plodnego? Czy to jest w ogóle możliwe? Może któraś z Was mimo takiego problemu szczęśliwie zaciążyła?

  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie była taka sytuacja :) byłam dopiero co po odstawieniu tabletek anty, śluzu płodnego nie było wcale, wogóle śluzu jakiegokolwiek było bardzo mało. do tego uzywlismy zelu zwykłego drogeryjnego który przy staraniach nie jest polecany, bo zmienia środowisko na nieprzyjazne dla plemników. ale jak nie miałam śluzu to myslałam ze szanse niewielkie a raczej zerowe, tym bardziej, że <3 było 2-3 dni pred owu. a tu jestem juz jak widac w 18 tygodniu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2014, 10:33

    mar lubi tę wiadomość

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • izia Autorytet
    Postów: 804 637

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też nie zauważyłam śluzu płodnego w tym cyklu co zaszłam - a bywały cykle że bardzo dało się go zauważyć - a w tym cyklu śluzu nie było a ciąża jest - czasem ten śluz jest gdzieś wysoko w szyjce stąd nie widać do "na dole"

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e6my37vnq.png

    relgh371tpzveqzl.png

    iv09e6yde3iv9cgb.png[/url
  • Io Autorytet
    Postów: 1593 1729

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po odstawieniu tabletek nie miałam w ogóle śluzu płodnego przez 5 miesięcy. Powiedziałabym nawet, że to były najbardziej suche dni cyklu. Domyślałam się, że właśnie w tym leży problem wiec znalazłam gdzies informację, że pomaga łykanie wiesiołka od miesiączki do owulacji. Brałam go przez 2 miesiące i w 6 cyklu starań pojawił się śluz płodny. Od razu zaszłam w ciążę.

    dqpr3e5ebayuirbn.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam kochane za odpowiedzi! Dodalyscie mi otuchy..

  • waszka88 Ekspertka
    Postów: 134 182

    Wysłany: 14 maja 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również nie zauważyłam śluzu płodnego, jedyny śluz u mnie to kremowy ale i tak bardzo mało go miałam. Ogólnie było bardzo sucho. Przez pół roku nieświadomi pomagaliśmy sobie śliną. Kiedy dowiedziałam się, że ślina szkodzi plemnikom zakupiłam żel conceive plus, w pierwszym cyklu z żelem zaciążyłam :) także głowa do góry na wszystko jest jakieś rozwiązanie :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]m3sxrjjgpfogd2ez.png[/link]
  • Marissa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 23 maja 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mam pytanko do was od pewnego czasu gdy się kochałam z chłopakiem do końca zanikl mi sluz dziś zaopserwowalam ze chwile miałam sluz bialy gesty i lepki ale to tylko chwile teraz znow go nie mam na tomiast mam kucie lewego jajnika często chodze do toalety prawie co 30 min a termin miesiączki mam dopiero za 9 dni jestem senna tzn spie do pozna i ciężko mi wstać z lozka a tak nie miałam , Czy to mogą być oznaki ciąży i bole glowy lekkie

    Marissa
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 23 maja 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Chwilka84 Autorytet
    Postów: 965 904

    Wysłany: 23 maja 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marissa to zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek objawy,jeśli już to dopiero zaczyna sie zagnieżdżanie ,po 48h zaczyna s wytwarzać hcg a to on daje objawy ciąży.

    ex2bi09komf7ydjp.png
  • niecierpliwaa Autorytet
    Postów: 1319 1619

    Wysłany: 23 maja 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam śluz plodny ale z 1,5 tygodnia wcześniej niż było serduchowanie i w marcu zostałam mamusią ;)

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    Synuś Antoś - 23.03.2016r. :)
  • Olafasola Ekspertka
    Postów: 132 65

    Wysłany: 30 maja 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alby zwiekszyc ilosć śluzu plodnego warto brać wiesiołek, ma brałam parę miesięcy oeparol(4-5 kaps dziennie), wydawało mi się że nie mam śluzu plodnego a pojawił się w 20 dniu regularnego 28 dniowego cyklu i dziś już czekam na poród

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 31 maja 2016, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam sucho jak na pustyni, no tylko 1 dzien troszeczke sluzu rozciagliwego ale tylko na szyjce paluchem wygrzebalam ale totez potem juz gi nie bylo i w tamten dzien nie bylo <3 .w ciazy tez nie mam zadnego sluzu, dalej sucho ;) . pamietaj po stosunku poduszka pod tylek i polez tak troche ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2016, 05:44

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ