X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża a kosmetyczka
Odpowiedz

Ciąża a kosmetyczka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Megson1996 Koleżanka
    Postów: 44 3

    Wysłany: 1 sierpnia 2023, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy będąc w ciąży chodziłyście do kosmetyczki np henna brwi, paznokcie? Chodzi mi o głównie o 1 trymestr ciąży. Może pytanie banalne, ale jestem już po poronieniu i wolę dopytać.

  • Dorek83 Przyjaciółka
    Postów: 90 21

    Wysłany: 1 sierpnia 2023, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mi moja Pani doktor ginekolog - immunolog powiedziała, że lepiej po I trymestrze malować włosy, robić henne brwi, hybrydy paznokcie, i ja się jej słuchałam.

  • Megson1996 Koleżanka
    Postów: 44 3

    Wysłany: 1 sierpnia 2023, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorek83 wrote:
    Hej, mi moja Pani doktor ginekolog - immunolog powiedziała, że lepiej po I trymestrze malować włosy, robić henne brwi, hybrydy paznokcie, i ja się jej słuchałam.
    Dziękuję za informację:)

  • Mvada Autorytet
    Postów: 549 699

    Wysłany: 1 sierpnia 2023, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodziłam normalnie, na włosy i paznokcie, też byłam po stracie, aktualnie zdrowy dzidziuś

    age.png
  • Mimisia Autorytet
    Postów: 486 129

    Wysłany: 1 sierpnia 2023, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też idę normalnie na paznokcie i do fryzjera😉

  • Megson1996 Koleżanka
    Postów: 44 3

    Wysłany: 2 sierpnia 2023, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mvada wrote:
    Chodziłam normalnie, na włosy i paznokcie, też byłam po stracie, aktualnie zdrowy dzidziuś
    Dziękuję za informację :)

  • Megson1996 Koleżanka
    Postów: 44 3

    Wysłany: 2 sierpnia 2023, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimisia wrote:
    Ja też idę normalnie na paznokcie i do fryzjera😉
    Dziękuję za informację:)

  • Crochet Autorytet
    Postów: 384 451

    Wysłany: 2 sierpnia 2023, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również chodziłam normalnie do kosmetyczki/paznokcie etc. Ciąża bezproblemowa i zdrowy dzidziuś.

    🐻
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ