X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza a podrozowanie - 6ty tydzien.
Odpowiedz

Ciaza a podrozowanie - 6ty tydzien.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny! kilka godzin temu po 2 latach staran dowiedzialam sie, ze bede mama. Mimo is sie staralismy, byla to niespodzianka (cierpie na zespol policystycznych jajnikow, hashimoto, niedoczynnosc tarczycy). Jutro od razu dzwonje do mojego endo i umowie sie do ginekologa oczywiscie. Ale mam pytanie.
    Moj maz i znajomi zafundowali mi na urodziny bilet do polski na koncert na stadionie narodowym. W dzien lotu bede konczyc 6ty tydZien. Lece na 4 dni, podczas ktorych prawie caly czas bede w podrozy pociagami. No i oczywiscie ogromny koncert z tysiacami ludzi... Troche jestem teraz wystraszona. Co myslicie?

    7u22s65golimztyz.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg . Mnie jezeli na razie nic sie z ciaza nie dzieje,nie krwawisz ,wszystko przebi prawidlowo to lec :) duzo dziewczyn w 6tyg ciazy nawet nie wie ze jest w ciazy

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ