X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża czy poronienie?
Odpowiedz

Ciąża czy poronienie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Rybkaa Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Jak myślicie. Wczoraj byliśmy na wizycie u gina. ^ -6/7 tydzień ciąży według moich obliczeń... okazało się ze jest pusty pecherzyk - nie widać struktur płodu. Pęcherzyk ma ok 1cm. Jak myśłicie co to ?? Ciąża młodsza czy dojdzie do poronienia??? Gin mówi że by zachować spokój.. ale łatwo się mówi :)

  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 217 37

    Wysłany: 6 lipca 2023, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zachować spokój - tylko to nas może uratować. W tym czasie to zależy od wielu czynników: błąd obliczeń, czas zagnieżdżenia, kiepski sprzęt. Ja wg moich obliczeń, patrząc na parametry w miarę dobrych, w 5t+6d miałam tylko pęcherzyk 9.2mm, ale podejrzewam, że na lepszym sprzęcie byłoby coś widać, bo za tydzień miałam wszystko, zarodek 4mm + serduszko.

    Także jeszcze wszystko może się wydarzyć - powodzenia i po cichu gratuluję :)

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ