X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciążą po HSG + CLO
Odpowiedz

Ciążą po HSG + CLO

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 4 września 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja jeszcze nie jestem w ciazy ale jestem wsrod staraczek. Za 3 tygodnie bede miala badanie HSG, rozne opinie na ten temat czytalam... jedni lekarze zalecaja starania inni odradzaja... Moj pozwala na starania w tym samym cyklu w ktorym jest badanie. Tylko jak to dziala? przeciez promienie rtg sa szkodliwe dla dziecka... Dlatego chcialam zapytac ile z Was zaszlo i czy dzieci sa zdrowe?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 5 września 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikogo takiego nie ma?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież HSG robi się do 10 dc (przed owulacją), to jakie dziecko ma być napromieniowane? A komórki jajowe już masz wszystkie wykształcone w jajnikach, więc czy w tym cyklu, czy w następnym to nic nie zmienia.
    Mi się udało, ale nie w pierwszym cyklu po HSG.
    Powodzenia!

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 6 września 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w którym? W następnym?
    Bo promieniowanie jest szkodliwe i wystarczy jak naprominiuje ta komórkę w której ma rozwijać się zarodek. A komórka to tez dna... Niby ten kontrast pochłania to promieniowanie ale teoria teoria a w praktyce może wyjść roznie... Ale ja i tak nie zajde w tym cyklu w którym będę mieć hsg bo potrzebuje clo na wywolanie owulacji. Także dopiero w następnym... A ty tez mialas clo czy naturalnie?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    To w którym? W następnym?
    Bo promieniowanie jest szkodliwe i wystarczy jak naprominiuje ta komórkę w której ma rozwijać się zarodek. A komórka to tez dna... Niby ten kontrast pochłania to promieniowanie ale teoria teoria a w praktyce może wyjść roznie... Ale ja i tak nie zajde w tym cyklu w którym będę mieć hsg bo potrzebuje clo na wywolanie owulacji. Także dopiero w następnym... A ty tez mialas clo czy naturalnie?
    po sono hsg mozna sie starac od razu po rtg hsg kaza odczekac mc.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 7 września 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam miec rtg, czyli miesiąc po badaniu mogę już się starać? To wyjdzie nastepny cykl czyli tak jak chciałam. Oby tylko od razu zlapalo.. Dobrze by było... Musze tylko jakoś po tym badaniu się wyluzować i nie myśleć o ciąży i dziecku..

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • apaczka Autorytet
    Postów: 1763 4120

    Wysłany: 7 września 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam w ciążę po hsg. Mogliśmy się starać już w cyklu z badaniem ale ono było około owulacji więc nie daliśmy rady. Udało się w 2 cs po badaniu -udrożniono jeden z jajowodów.Dziecko zdrowe :-)

    9f7jpx9i1ln9kxb1.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 8 września 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mialas zwykle hsg rtg czy to z usg? Urodziło się przez samo badanie? Owulacje mialas naturalnie czy przez clo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2015, 22:27

    Morwa lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • apaczka Autorytet
    Postów: 1763 4120

    Wysłany: 12 września 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klasyczne hsg rtg. Owulacja naturalna a podczas badania dostałam informację, że udało się udróżnić lewy jajowód.

    9f7jpx9i1ln9kxb1.png
  • Wierząca Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 6 listopada 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy komuś jeszcze HSG pomogło w zajsciu w ciążę?

    f2w3rjjglu9ud89c.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ