X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ciąża po udarze niedokrwiennym i PFO
Odpowiedz

ciąża po udarze niedokrwiennym i PFO

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bombikowa Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny:)
    Nie udało mi się znaleźć interesującego mnie tematu może któraś z Was jest w podobnej sytuacji lub słyszała gdzieś o podobnym przypadku. Mam 30 lat jestem w 8 tc jednak martwi mnie fakt utrzymania ciąży .Jestem po udarze niedokrwiennym mózgu prawej półkuli z pozostałym do tej pory niedowładem lewostronnym ( udar przeszłam w wieku 13 lat). Dwa lata temu miałam zamknięcie PF. Czy któraś z Was miała prowadzoną ciąże po udarze i zamknięciu PFO? Lekarze jeden z drugim odsyłają mnie do innego bojąc się prowadzić ciąży a co najlepsze jeden mówi o przyjmowaniu heparyny drobnocząsteczkowej inny o odstawieniu acardu a trzeci że nie powinnam nic brać. Martwi mnie fakt utrzymania ciąży by nie powstały zakrzepy czy jest ktoś kto urodził dzieciątko po udarze czy szukać gdzie indziej ?

    f2w3skjo1sjz3uoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry @Bombikowa . I jak się potoczyla Pani ciąża? Wszystko wyszło w porządku? Ja sama jestem po udarze mózgu i PFO. Pozdrawiam.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ