X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ciąża przy problemach z torbielami ! a jednak sie udalo :)))
Odpowiedz

ciąża przy problemach z torbielami ! a jednak sie udalo :)))

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Żabcia Real one Ekspertka
    Postów: 181 61

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    historie wszystkich mam ktorym sie udalo , ktore zwyciezyly ciezka walke o dzidzi z torbielami !! jak to sie stalo co zadzialalo czy torbiele w fiazy sa mozliwe i czy wracaja podczas jej trwania :)

  • Żabcia Real one Ekspertka
    Postów: 181 61

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam na wasze historie , jak sie udalo :)

  • Tami Ekspertka
    Postów: 326 58

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam duzo torbieli na jajnikach-PCOS. W sumie to myślałam ze bede miała bardzo duże problemy z zajściem w ciąże bo kiedyś brałam tabletki (nie wiedząc ze mam PCOS) i po odstawieniu z moim eks przez ponad rok seksu bez zabezpieczenia nie zaszłam w ciąże. A powinnam moim zdaniem. Pozniej znów brałam tabletki, pozniej znów odstawiłam, zaczęły sie robić torbiele, znalazłam dobrego lekarza ktory postawił diagnozę PCOS. Dostałam na początek mega kombajn- Dianę 35. Brałam ponad rok, zmieniłam na inne tabsy ale zrobiły mi sie żylaki, pozniej lekarz kazał odstawić i zobaczyć co sie bedzie działo. Oczywiscie działy sie cysty wiec znów Diany. Ale ze żyły bolały to na własna rękę zmieniłam na inne co kiedyś nie miałam skutków ubocznych przy nich. Pozniej miałam problemy z uchem bo co 3 dni robiłam sie głucha na prawe ucho i jeden baran mnie postraszył ze pewnie przez tabletki mi sie zrobił zator w żyle i juz tak bede miała (wrrrrrrr, oczywiscie gowno prawda bo to było co innego ale to nie ta historia :P) ale ze strachu chyba przy 7 czy 8 tabletce z blistry ciepłam to w cholerę. 1,5 miesiąca pozniej byłam w ciazy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 16:57

    atdcclb1ukdkpfkx.png
    PCOS- ciąża troche z zaskoczenia, juz w drugim cyklu po spontanicznym odstawieniu tabletek :D
  • Żabcia Real one Ekspertka
    Postów: 181 61

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz cie koffammmm <3

  • Żabcia Real one Ekspertka
    Postów: 181 61

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli jest szansa :) i dla mnie ....

  • Tami Ekspertka
    Postów: 326 58

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ze jest <3 :)

    atdcclb1ukdkpfkx.png
    PCOS- ciąża troche z zaskoczenia, juz w drugim cyklu po spontanicznym odstawieniu tabletek :D
  • Adazaq Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 3 września 2016, 01:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na lewym jajiku 7 cust na prawym 4, miesiaczkuje nieregularnie nie biore zadnych tabletek od 2 lat sie staramy o dziecko i nadal nic, ale lapie sie nadzieje dziki tb :D

  • xMadzik Przyjaciółka
    Postów: 105 30

    Wysłany: 3 września 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w momencie zajścia w ciążę miałam na lewym jajniku torbiel endometrialną o średnicy 6cm. Dalej ją mam, tylko teraz już nawet na usg jej nie widać bo synek zasłania więc nie wiem czy przez te 8 miesięcy się nie powiększyła, po porodzie czeka mnie kontrola w tej kwestii. Już kiedyś miałam torbiele, ale tabletek nigdy żadnych nie brałam a okres zawsze od lat miałam regularnie jak w zegarku co 28 dni.

    dxomhdgeh1tuwx9o.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ