X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki Kętrzyn i okolice :)
Odpowiedz

Ciężarówki Kętrzyn i okolice :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katjosz Znajoma
    Postów: 30 14

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jest ktoś z tych okolic?

  • anusia13 Koleżanka
    Postów: 56 27

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jestem z kętrzyna;)

  • Katjosz Znajoma
    Postów: 30 14

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Fajnie, ze jest ktoś z okolic :) na kiedy masz termin i do jakiego gin chodzisz?

  • anusia13 Koleżanka
    Postów: 56 27

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    termin mam na 22stycznia a do gin na fundusz chodze do Pietroczuk i prywatnie jezdze do Leśniczaka.
    Ty kiedy masz termin?twoja pierwsza ciążą?

  • Katjosz Znajoma
    Postów: 30 14

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może będziemy razem rodziły :) Ja tak,to moja pierwsza ciaza. Twoja tez? W jakim jestes wieku? Terminmam termin na 19 stycznia, wiec pewnie się spotkamy na sali jak wszystko będzie dobrze :). Chodzę do Rekuc. Zastanawiam się tylko czy rodzic w Kętrzynie, bo wszyscy narzekają na ten szpital. A z drugiej strony jednak tu się dzieci rodzą i wszystko jest ok :)

  • anusia13 Koleżanka
    Postów: 56 27

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ciąża czwarta mam jedno dziecko synka a mam 32lata
    w Ketrzynie napewno nie bede rodzila w zeszłym roku przez ten szpital stracilam dziecko w 19tyg!i nie pozwole zeby mnie chocby dotkneli
    Rekuciowa z tego co słyszalam jest dobra.
    Ja mam nadzieje ze uda sie wszystko ulozyc zebym rodzila w Olsztynie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ