Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki po IUI,IVF,ICSI,CRIO,IMSI...
Odpowiedz

Ciężarówki po IUI,IVF,ICSI,CRIO,IMSI...

Oceń ten wątek:
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako, że nie znalazłam tematu ciężarówek po zabiegach jak w temacie postanowiłam założyć takowy wątek :) może ktoś dołączy, jak nie to najwyżej gdzieś temat zginie w tłumie :D

    no i oczywiście można napisać swoją historię :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2015, 16:34

  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dołączam :) Tylko, że ja rzadko się udzielam, ale jakby co to jestem!

    kis lubi tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka wrote:
    Ja dołączam :) Tylko, że ja rzadko się udzielam, ale jakby co to jestem!

    fajnie, że się odezwałaś :)
    po czym jesteś, co Ci pomogło w zajściu ?

    może forum się rozrusza i będzie Nas więcej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2015, 15:40

  • Ingebjorg Ekspertka
    Postów: 244 102

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się, co prawda w szczęśliwym cyklu nie brałam nic i nie miałam zabiegu - miałam "wakacje" od leczenia ale wcześniej walka długa.

    relganli06k8eu81.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ingebjorg, a podchodziłaś wcześniej do któregoś z zabiegów ? czyli cud :)

    magdab lubi tę wiadomość

  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po pierwszej próbie IVF w listopadzie - jak widać udało się.
    Mam niedrożne obydwa jajowody, więc o żadnym cudzie nie mogło być mowy :)

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka, u mnie też w listopadzie i po pierwszej próbie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się dołączę :) Pierwsza ministerialna próba i się udało. Do tego cztery mrozaczki.

    Jak to lekarka powiedziała: jestem jak pendolino. Od momentu kwalifikacji do transferu minęło zaledwie 3 tygodnie. 5 dni po transferze miałam i pozytywną betę i testy wychodziły.

    Na razie ładuję w siebie pełno leków i w czwartek idę jeszcze do kliniki na weryfikację czy wszystko ok. Potem już chyba "zwykły" ginekolog.

    Pozdrawiam :)

    momo1009 lubi tę wiadomość

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danae gratuluje:) ja mam 2 mrozaki. Ja mialam bladziocha w 8dpt w wigilię :) a bete robilam w Boze Narodzenie .
    Gdzie sie leczylas?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wrocławskiej Invicta. Ja betę zrobiłam dzień przed wigilią, potem przez kilka dni testy i coraz ładniejsza krecha.

    Kiedy miałaś transfer? 3 czy 5 dniowy zarodek?

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam blastke 5 dniowa . Transfer mialam 16 grudnia
    Pierwsza wizyte mam 14 stycznia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2015, 20:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja miałam transfer 2 dni po Tobie, a wizytę mam dzień po Tobie. Na razie widziałam pęcherzyk ciążowy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kis jak wspaniale Cię tu widzieć! :) Gratuluję, a tak niedawno rozmawiałyśmy o IUI i niekompetencji niektórych lekarzy :) dołączam i ja. Ciąża po IUI po drugiej próbie (pierwsza próba również udana, ale ciąża obumarła)

    ewa13 lubi tę wiadomość

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liloe, :) czyli IUI jednak komus pomaga. Ja mialam 2 ale bez efektu .
    Na kiedy masz termin :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2015, 07:57

  • MIKOLAY Autorytet
    Postów: 471 514

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja się zaliczam :)
    U mnie niedrożne jajowody więc tylko medycyna .....

    b4ipuen.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie częściowo niedrożne. Plus endometrioza, niedoczynność tarczycy i dwurożna macica. Mały mutancik ze mnie :P

    mrth666 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kis wrote:
    Liloe, :) czyli IUI jednak komus pomaga. Ja mialam 2 ale bez efektu .
    Na kiedy masz termin :)

    01.04 :), a Ty?

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, mikolay :)

    danae, ale za to ile teraz masz dzieciaczków ;)

    liloe, ja według belly na 3.09 , ciekawe jak gin wyliczy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A od czego Ci belly wyliczył? Bo mi babka liczyła od pick up jako od dnia owulacji i wyszedł 5.09. Od ostatniej @ wychodzi 10.9

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belly wg dnia pierwszej @ ktora mialam 28 listopada

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2015, 18:30

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ