X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki z nadwagą ;)
Odpowiedz

Ciężarówki z nadwagą ;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 557

    Wysłany: 24 maja 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej! jestem co prawda na samym poczatku mojej ciazowej przygody i nie wiem tak naprawde jak to sie rozwinie, czy uda mi sie ciaze utrzymac i doczekac szczesliwego zakonczenia..

    osobiscie niestety/stety zaszlam w ciaze z dosc spora nadwaga (+30kg), tak sie zlozylo ze akurat gdy postanowilam cos z soba zrobic, bylam tydzien na diecie i zaczelam chudnac to okazalo sie ze jestem w ciazy :D

    w kazdym razie chcialam zapytac czy sa tu jakies przyszle/aktualne mamy ktore rowniez w ciazy mialy spora nadwage? :)
    w ktorym miesiacu zaczelo u was byc widac brzuszek? :)
    ja mam figure typu jablko (tluszcz gromadzi sie glownie w okolicy tulowia) wiec obawiam sie ze do 7 miesiaca nikt sie nawet nie zorientuje ze jestem w ciazy :D

    dajcie znac jak to u was jest/ bylo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2018, 12:48

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • Mamusia_Ksawusia Autorytet
    Postów: 803 489

    Wysłany: 25 maja 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie że są, całe mnóstwo! zależy od figury, ale raczej u otyłych ciężko widać

    74dip07wq093hfek.png

    860ip07wa0euhgkg.png


    20161001650123.png

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 25 maja 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proponuje diete cukrzycowa
    ja nie miałam wyboru, druga ciaza cukrzycowa
    ale starania a nastepnie ciaze zaczełam z duuuzym nadbagazem

    a ze trzecia ciaza od razu brzuchol wyskakiwał

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2018, 12:28

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ