X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Co z tymi witaminami
Odpowiedz

Co z tymi witaminami

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natalka1988 Autorytet
    Postów: 765 477

    Wysłany: 9 lutego 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Chciałam Was się spytać od kiedy zaczęłyście brać witaminy w ciąży.
    Ja jestem w 10 tygodniu, ciąża planowana i od początku brany kwas foliowy. Witaminy zakupione Pregna Plus- takie dostałam w aptece.
    I oto moje pytanie, kwas foliowy do końca I trymestru? Czy juz można brać witaminy? nie za dużo tego kwasu? bo w witaminach też jest.
    A co jeśli chodzi o witaminę A? Naprawdę można z nią przesadzić? Nie wyczytałam, żeby w Pregna Plus była ona.
    Dziękuje za odpowiedzi;]

    c55f9n73kpn1w4lp.png
    iv09gu1r1ihk0beb.png
  • nikafika Przyjaciółka
    Postów: 77 44

    Wysłany: 9 lutego 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bierzesz pregne to juz kwasu foliowego nie musisz brać. Ja kwas foliowy bralam przed ciąża. Od poczatku ciąży pregne plus i dodatkowo magnez.
    Co do witaminy A to się nie wypowiem. Najlepiej lekarza dopytaj.

    28whskjouhaur8dt.png

    lprk8ribnnhp0hqi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ