X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Covid
Odpowiedz

Covid

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • blumchen30 Autorytet
    Postów: 465 205

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w ciąży jak kochane odnajdujecie się w tych czasach covidowych. Jak odkąd się dowiedziałam o ciąży boje się że złapie i będę mieć wysoka gorączkę. Nie wiem jak mam funkcjonować bo na stanie dwulatek z którym trzeba gdzieś chodzić i żyć normalnie w miarę..dodatkowo mój gin uważa że powinnam się trochę izolować i uwazac. Ja się zgadzam ale jak to wypośrodkować..

    82dox1hpk6gsfajc.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się izolowałam i tak to nic nie dało. Jestem po przechorowaniu covida.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2021, 23:28

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ