X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CYCLONAMINE w ciąży
Odpowiedz

CYCLONAMINE w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    piszę tutaj, na ogólnym, bo po prostu więcej z Was tutaj zagląda.

    Od 4 tc borykam się z krwawieniami, najpierw żaden lekarz nie widział przyczyny, potem, dopiero w 6 tc lekarka zauważyła odklejenie kosmówki. Oczywiście przeleżałam trochę, dostałam ten wlasnie lek i dopiero po nim krwawienia i plamienia ustaly. Kosmowka sie przykleila, wiec gin kazala odstawic cyclonamine. Za 2 dni po wymiotowaniu znowu pojawiła się krew. Podejrzewam, że mam może jakiś problem z krzepnięciem krwi, brałam też fragmin.

    Zastanawiam się, czy lek ten można brać całą ciążę? Może któraś z Was brała ten lek?

    Z góry dziękuję. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 20:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nic? ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ