X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwone plamienia
Odpowiedz

Czerwone plamienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 18 maja 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Bardzo Was proszę o radę bo sama nie wiem co mam otym myśleć. Sytuacje opisze od początku.
    Ostatnią miesiączkę miałam 23 kwietnia, cykle mam około 33 dniowe. Około 11 miałam owulacje, przytuliłam się z mężem w dni płodne. Wczoraj czuli 25dc zauważyłam biały śluz następnie lekko różowy, było go tylko troche. Wieczorem już był czerwony ale noe tak intensywnie jak przy miesiączce i nie było skrzepów. Dzisiaj od rana dalej czerwone plamienia. Okres powinnam dostać 26 maja.
    Czy to może być plamienie implantacyjne? Na test myśle ze jeszcze za wcześnie, a myśle tylko o tym czy to może być ciąża czy dzieje się coś złego ☹️
    Proszę dajcie znać czy któraś miała coś podobnego, ewentualnie czy wie co to może oznaczać?

    Ściskam Was mocno ❤️

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • Anulka87 Autorytet
    Postów: 808 381

    Wysłany: 18 maja 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak nie miałam. niemniej - zrobiłabym już test ciążowy :)

    💒Love💒. 10 08 2013
    👼. 07 2016
    ❤️Synek ❤️ 17 10 2017
    Czekamy na Rodzeństwo...🥰
    preg.png
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 18 maja 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź. Myśle ze to troche za szybko ma test i nic nie będzie widać... :( ale nic nie zaszkodzi w sumie spróbować :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2017, 11:11

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 18 maja 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob test a najlepiej bete hcg miałam podobna sytuacje jeśli wyjdzie pozytyw to idź jak najszybciej do lekarza

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 19 maja 2017, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki! Dzisiaj zrobię test ale dopiero po południu, jutro zrobię rano bo bardziej prawdopodobne ze coś wyjdzie

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 19 maja 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test najlepiej zrobić w dniu, w którym powinna przyjść miesiączka. Jednakże u mnie test wychodził pozytywny w 11 dni po owulacji. Ty masz dzisiaj w takim razie 8 dni. Ja bym chwilę jeszcze poczekała.

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 19 maja 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie poczekam. Idę we wtorek do mojej Pani ginekolog to dowiem się co dalej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2017, 21:53

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ