X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czy jest szansa na zarodek?
Odpowiedz

Czy jest szansa na zarodek?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martula08 Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 19 marca, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, po 1,5 roku intensywnych starań zaszłam w upragnioną ciążę. Potwierdzona bhcg 14dpo- 138, 16dpo-360. Po tygodniu trafiłam do szpitala z powodu krwawienia. W trakcie przyjęcia stwierdzono pęcherzyk 2mm, bhcg wtedy wynosiło około 1400. Po dwóch dniach pęcherzyk mierzył 5mm, a bhcg wyniosło 2500. Dwa dni później (14.03) wypisano mnie ze szpitala przy bhcg 5800, dostałam luteinę i zwolnienie. Wczoraj byłam u lekarza z nadzieją że coś już ujrzę, a tam informacja że mam powtórzyć bhcg i przyjść za tydzień. Na usg był tylko pecherzyk 20mm. Lekarz nie wspomniał o prawdopodobieństwie pustego pęcherzyka, po prostu stwierdził, że przy nieregularnych cyklach ciąża może być bardzo malutka. Dziś bhcg wyniosło ponad 30tyś. Czytałam, że dziewczyny widziału już serduszko przy bhcg ponad 10 tyś. Jak myślicie, czy jest jeszcze szansa że do przyszłego tygodnia coś się wykluje? Dziwi mnie taki spory wzrost pęcherzyka, bo wg informacji w internecie to rosnąć powinien o ok. 1mm na dzień, a u mnie w ciągu tygodnia urósł o 15mm. Wczoraj przepłakałam cały wieczór, ale wciąż szukam jakiejś iskierki nadziei. Będę wdzięczna jak podzielicie się swoimi opiniami i historiami.

  • Waflut Koleżanka
    Postów: 42 15

    Wysłany: 8 kwietnia, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martula08 wrote:
    Witajcie dziewczyny, po 1,5 roku intensywnych starań zaszłam w upragnioną ciążę. Potwierdzona bhcg 14dpo- 138, 16dpo-360. Po tygodniu trafiłam do szpitala z powodu krwawienia. W trakcie przyjęcia stwierdzono pęcherzyk 2mm, bhcg wtedy wynosiło około 1400. Po dwóch dniach pęcherzyk mierzył 5mm, a bhcg wyniosło 2500. Dwa dni później (14.03) wypisano mnie ze szpitala przy bhcg 5800, dostałam luteinę i zwolnienie. Wczoraj byłam u lekarza z nadzieją że coś już ujrzę, a tam informacja że mam powtórzyć bhcg i przyjść za tydzień. Na usg był tylko pecherzyk 20mm. Lekarz nie wspomniał o prawdopodobieństwie pustego pęcherzyka, po prostu stwierdził, że przy nieregularnych cyklach ciąża może być bardzo malutka. Dziś bhcg wyniosło ponad 30tyś. Czytałam, że dziewczyny widziału już serduszko przy bhcg ponad 10 tyś. Jak myślicie, czy jest jeszcze szansa że do przyszłego tygodnia coś się wykluje? Dziwi mnie taki spory wzrost pęcherzyka, bo wg informacji w internecie to rosnąć powinien o ok. 1mm na dzień, a u mnie w ciągu tygodnia urósł o 15mm. Wczoraj przepłakałam cały wieczór, ale wciąż szukam jakiejś iskierki nadziei. Będę wdzięczna jak podzielicie się swoimi opiniami i historiami.

    Opiszę tu swój przypadek, może kogoś podniesie na duchu :) poleciałam na 1 wizytę 4t5d, na obrazie tylko pęcherzyk ciążowy z malusieńkim żółtkowym. 6t2d poszłam znowu, nadal tylko pęcherzyk ciążowy z żółtkowym. Lekarz mnie trochę zestresował, kazał zrobić beta hcg tego samego dnia (29.03) i późnej 2.04 bo to był weekend świąteczny. 29.03 kiedy nie było widać zarodka wynik wyszedł 18800…. 2.04 z rana 28000 i dopiero tego dnia pokazał się zarodek już z serduszkiem :) morał z tego taki, że beta becie nie równa. U każdego te poziomy będą inne i niekoniecznie od 10000 będzie coś widać. Przejrzałam masę forum i widziałam przypadek dziewczyny, która zarodek zobaczyła powyżej 30000.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ