X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czy są jakies szanse na ciaze?
Odpowiedz

Czy są jakies szanse na ciaze?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alexandraki Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój cykl trwa okolo 30 dni. Kochalam sie z partnerem na okolo 5-6 dni przed owulacja (robilam testy owulacyjne i wlasnie pozytywny wyszedl mi 5 dni po wspolzyciu). Czy jest jakas szansa ze plemniki tyle przezyly i poczekaly na jajeczko? sprawdzalam wczoraj szyjke macicy i jest taka miekka i prawie zlewa sie ze scianka pochwy a wiekszosc dziewcyzn pisze ze w ciazy ich szyjka jest u gory i twarda. nie wiem tez czy to tak szybko by jakos zmiany wyszly?

    Alexandraki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jsstes ginekologiem ze potrafisz ocenic stan szyjki czy jak?

  • Alexandraki Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba jest cos takiego jak badanie szyjki prawda?

    Alexandraki
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie to mało realne że plemniki przeżyły 5 dni. Musiałby być cud. Szyjka przed miesiączką ma być wysoko i twarda. Dopiero przed samym krwawieniem powinna zejśc w dół. Chociaż ja u siebie już takie cuda miałam że nie wierzę w badanie jej.

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiestam szanse sa.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorry ja tam tak gleboko sama paluchow bym nie pchala by potem infekcji nie leczyc w ciazy lub nie
    wiem, ze kobitki sobie badaja szyjke, ale jak ma byc ciaza to 2 kreski na tescie i beta jesli ktos ma ochote na igle

    Penelope lubi tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie nie ma szans.

  • Alexandraki Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie chyba przestane obserwowac szyjke bo tylko sie przez to schizuje :(

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    Alexandraki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi test owulacyjny wychodzil pozytywny w ciąży 14dpo nie chodzi o to ze plemniki wykrywa kobieto!! Hormon hcg miesza sie na początku z lh i dlatego tak jest a powiedz czekasz az beda plodne i wtedy sie kochasz? Masakra już widzialam takie wykresy na których tylko w te dni są serduszka nie robi to dobrze w związku.
    Ja badalam szyjke macicy byla nisko na początku i lekko otwarta a później srednia wysokość i zamknieta, jesli jest miekka to przed @ i z szyjka macicy roznie jest bo mozesz byc w ciazy i miec jak na @ to samo jak ze sluzem ponoc biały rozciagliwy a ja mam przezroczysty

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ