X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne czy test moze sie mylic?
Odpowiedz

czy test moze sie mylic?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martusia85 Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy testy daja 100 procent pewnosci czy czasem w jakis sytuacjach ciaza moze byc a test moze wyjsc negatywny . I kiedt najlepiej zrobic test?ja 15go powinnam dostac @ jednak 2 dni przed dostalam malutkich plamien ale tylko rano 2 dni temu zrobulam test i negatywny wynik

  • Est Autorytet
    Postów: 1852 3098

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idz do laboratorium i zrób beta hcg, wtedy będziesz wiedziała.

    n59yupjy49d2u6s1.png
    l22ndf9hwok87b7m.png

  • martusia85 Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesteety nie mam mozliwosci bo w Anglii nie robia takich badan .

  • basiurka Ekspertka
    Postów: 205 277

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już masa dziewczyn pisała na forum ze są z Anglii i robią -znajdź albo i będziesz wiedziała. My możemy sobie tutaj Ciebie pocieszać że się mylą, a z krwi wyjdzie negatyw.

  • martusia85 Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam juz 2 dzieci wiec nie koniecznie oczekuje kolejnego. No tak Anglia niestety nir jest mala sa miasta i miasteczka w moim obrebie niesttety tego nie robia . Tymbardziej ze noe ma tu nawet badan gibekologicznych ani w ciazy ani po.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ