X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czy to ciaza pomocy?
Odpowiedz

Czy to ciaza pomocy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Elaaaa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 1 października 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam pytanie. Dzis mam termin miesiaczki. Zrobilam juz 5 testow i kazdy wychodzi pozytywnie tak mi sie przynajmniej wydaje. Kreski sa 2 ale ta druga jeat bladziutka.
    Dodam ze 3 miesice temu gin powiedzial mi ze mam torbiela na jajniku ale ze powinien sie wchlonac. Poszlam do drugiego gin i pow ze to nie torbiel. Wiec nie wiem czy go mam czy nie. Slyszalam ze obevnosc torbieli moze wplywac na wynik testu. Czy ye 5 testow z dwoma kreskami to moze byc ciaza ? Podpowiedzvie plis

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 1 października 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób Betę i będziesz wiedziała. Nic innego nie da stuprocentowej pewności, chociaż prawdopodobnie jesteś w ciązy skoro aż 5 testów wyszło pozytywnie

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Elaaaa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 1 października 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie. Na kazdym jest kreska blada ale jest. Dzis natomiast jest ciemna. Bardzo bym chciala byc w ciazy dlatego tak sie niecierpliwie. Na bete pojde w poniedzialek.

  • Elaaaa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 1 października 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak myslisz gdybym miala tego torbiela to te testy tez wychodzilyby pozytywnie?

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 1 października 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może tak być niestety

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ