X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czy to jawa czy to sen... :)
Odpowiedz

Czy to jawa czy to sen... :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiajcie kochane:)
    Postanowiłam się podzielić z wami nowym zjawiskiem, które zachodzi u mnie w organizmie. Wiem, że mogą być to tylko moje przypuszczenia i domsły i tak naprawdę wszystkiego dowiem sie dopiero w najbliższym terminie @. Nie planowałam tego wiec jeśli bede w ciąży bedzie to dosyć miłe zaskoczenie. Dziś zauważyłam na swojej pościeli kropelki jasnej krwi. Okres dopiero za tydzien ale od jakiś kilku dni sie dziwnie czuje.. wczoraj znajoma namówiła mnie na test choć ja nie byłan za bardzo do tego przekonana bo wydawało mi sie ze jest stanowczo za wcześnie. Test negatywny. No ale dziś ta krew..i to siku..hmm czuje sie też jakoś inaczej..czy to możliwe :) POzdrawiam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ