Siesiepy, Bubu, ja się orientowałam w temacie, bo mieliśmy dość poważny problem z Bąblem. Dwulatek (a Franio to już w ogóle) jest zdecydowanie za mały na diagnozę zaburzeń SI i pełną terapię, chociaż w wielu miejscach chcieli mi to wciskać. W końcu znalazłam miejsce z polecenia, byliśmy na jednej wizycie - konsultacji, robiliśmy w domu rzeczy zgodnie z zaleceniami i już jest okej.
Siesiepy, to taki etap, że życie pochłaniają drzemki, mleko, usypianie i kupy. Nie zapomnę jak bywały dni, że Babel spędzał na rękach po 8h dziennie, usypialam godzinę-poltorej przemęczone dziecko, żeby spał 30 minut. Minie szybciej niż myślisz, chociaż wiem, że dni są takie same i wloką się jak Moda na sukces. 🫂 Nasza woda i prąd utknęły najpierw na etapie wykonawstwa, potem na etapie sąsiadów, teraz na etapie zgód z miasta. 🫠
Sandra, o rety, jaka Marianka jest już duża 😍🔥 Wspaniałego ostatniego miesiąca z niemowlakiem 😘
KarolinaAnastazja, a leki? Ja żyłam tylko dzięki Xonvei i Bonjeście 🫠
12.2023 🩵
Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
MTHFR hetero
PAI homo
Choroba Gravesa-Basedowa
2cs ?

12.2023 🩵
Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
MTHFR hetero
PAI homo
Choroba Gravesa-Basedowa
2cs ?
