X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Długa podróż pociągiem
Odpowiedz

Długa podróż pociągiem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Xaxa Autorytet
    Postów: 520 132

    Wysłany: 2 marca 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, czy któraś z Was jeździła pociągiem na początku ciąży? Czeka mnie podróż 6h w jedną stronę i powrót i w sumie mam obawy... Lekarz niby mówił, że nie ma przeciwwskazań ale jednak boje się, że może takie długotrwale wstrząsy mogą źle wpływać na fasolkę... Jak to u Was było, jeździłyście i nie było komplikacji?

    km5sf71xff50fx7u.png
    Aniołki 02.2015 8tc 02.2016 9tc 11.2016 -cb ;(
    07.2016 bardzo złe wyniki u M - kuracja
    MTHFR C677T homozygota, mutacja Leiden, mutacja w genie protrombiny i pai - taki mam piękny zestaw

  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 4 marca 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstrząsy? No nie przesadzajmy, chyba że jedziesz w Bangladeszu, a nie w Polsce. 6 h to nie jest żadna długa podróż, poza tym pociągiem lepiej niż autokarem, można się przejść po korytarzu, nie trzeba siedzieć w jednej pozycji.

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 4 marca 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już przesada :/ Równie dobrze można się bać chodzić po nierównym chodniku... Ja na początku ciąży leciałam samolotem i to dużo dłużej niż Ty planujesz jechać pociągiem. Jeśli z ciążą nie dzieje się nic złego to po co robić z siebie niepełnosprawną?

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 4 marca 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie rozumiem Waszego ataku na założycielke wątku. Wystarczy spojrzeć w jej stopkę, żeby zrozumieć ten strach. To nie jest matka trojki dzieci, tylko dziewczyna, ktora sie boi poronienia. A jest na etapie, kiedy na wszystko trzeba uwazac. Ja tez jechalam 6 godzin w 9 tygodniu i sie balam. Bardziej tego, ze trzeba podniesc kilka razy walizke. Ale tez duchoty w IC, w zimie te ogrzewane wagony to wylegarnia zarazkow. No i przywiozlam wirusa, lezalam z goraczka potem kilka dni. A to naprawde bylo niebezpieczne, bo mialam ponad 38 stopni. Xaxa, moja rada, wsrząsów się nie bój, ale nic nie dźwigaj i weź żel antybateryjny do rąk.

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 4 marca 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie atakuje, tylko dziwie sie... Rozumiem, poczatek ciazy, wczesniej niepowodzenia ale trzeba byc dobrej mysli, ze tym razem sie uda i nie zamykac sie w domu. Skoro lekarz zalozycielce watku rowniez powiedzial, ze nie ma przeciwskaza to po co sie doszukiwac?

    Jedz i nie zamartwiaj sie bo stres nie jest wskazany i bardziej moze zaszkodzic niz sama podroz pociagiem.

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 4 marca 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ylya, ja też jestem "po przejściach", ale do głowy by mi nie przeszło obawiać się wstrząsów w pociągu, nie popadajmy w paranoję :) Rozumiem że ktoś się boi, ale trzeba zachować trochę zdrowego rozsądku. Nie było moim celem nikogo atakować.

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2019, 14:14

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ