X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Dobre bidony na wodę
Odpowiedz

Dobre bidony na wodę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mirelasiedla Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 12 września 2022, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam bidonów na zimne napoje, które można myć w zmywarce i nie śmierdzą plastikiem. Bez rurki, szczelne. Wszystkie, które do tej pory mieliśmy mają nieakceptowalny dla mnie zapach...

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 248 56

    Wysłany: 12 września 2022, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie tylko Contigo - dla mnie inne nie wchodzą w grę, z powodu zapachu tworzywa. Wiem co czujesz, sama przetestowałam wiele modeli dopóki nie natrafiłam na Contigo, przy nim zostanę na dłużej.

    Nie wiem tyolko czy dostaniesz w sklepach stacjonarnych, sama zamawiałam przez internet:
    https://kubekcontigo.pl/pol_m_Butelki-na-wode-1886.html

    Zresztą zobacz sobie promocje na ich stronie na bidony i kubki termiczne.
    pol_il_Butelka-Contigo-Ashland-720ml-Citron-White-29575_5.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2022, 10:45

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ