Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Dobre mamy- pomagamy! Szlachetna paczka!
Odpowiedz

Dobre mamy- pomagamy! Szlachetna paczka!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 18 listopada 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochani, myślę o tym, aby dołączyć do akcji Szlachetna Paczka i zorganizować pomoc dla jednej z legnickich rodzin. Paczkę trzeba zorganizować do 7-8grudnia, więc troszkę mało czasu. Potrzeby rodziny to między innymi: żywność stała, środki czystości, obuwie dla mamy i 4 letniej córeczki, pomoce szkolne, szafa, ława, używane meble kuchenne, deska do prasowania itp.

    Jako, że jedna osoba nie da rady wszystkiego zorganizować, chciałabym zapytać, czy bylibyście skłonni dołączyć się razem ze mną do akcji i pomóc zorganizować te rzeczy. Chodzi mi o prawdziwe deklaracje, żebym później nie została na lodzie i tym samym nie sprawiła zawodu tej potrzebującej rodzinie.

    To jak? Kto chętny do pomocy?;) Może chociaż jakieś drobiazgi jak kawa,herbata mogłybyście przysłać?:)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 18 listopada 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo, halo;) Nikt nie chce pomóc?:)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 18 listopada 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dobie oszustw internetowych to wolałabym sama coś zorganizować niż wysyłać nieznajomym rzeczy, które niekoniecznie mogą trafić do potrzebujących.

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • patti Autorytet
    Postów: 2928 3285

    Wysłany: 18 listopada 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja juz zorganizowalam paczke dla dziecka z hospicjum.

    nutka ,masz dibre intencje ,ale przez neta nie kazdy uwierzy :-)

    relgj44jue1dlo58.png
    1usajw4z7ftqbyah.png


  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 18 listopada 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie zapraszam was na stronę Szlachetnej Paczki- każdy z was może zorganizować pomoc dla rodziny ze swojego miasta;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ