X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Dobry specjalista USG Poznań-Piła i okolice
Odpowiedz

Dobry specjalista USG Poznań-Piła i okolice

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Biszkopciki Ekspertka
    Postów: 239 467

    Wysłany: 8 września 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Szukam godnego polecenia lekarza z bardzo dobrym sprzętem usg i umiejętnościami. Chodzi o wykonacie usg miedzy 12-14tygodniem, połówkowego i na pewno też 3d/4d w późniejszym czasie. Czy możecie polecić mi konkretny gabinet, lub placówkę? Pozdrawiam serdecznie, a szczególnie dziewczyny z terminem na kwiecień 2017 :)

    13.04.2017 Nasze Szczęście jest już z nami ♡
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 8 września 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio robilam 3d u gina na ul Slonecznej 41 w Poz plus wszystkie pomiary i jestem zadowolona
    Centrum Zdrowoa Kobiety to tez gabinet z ok 3d plus gin tam robilam poprzednio z corka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 15:01

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ