X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Dodatkowe skurcze serca w ciąży
Odpowiedz

Dodatkowe skurcze serca w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 30 października 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy któraś z Was zmagała się (lub zmaga) z problemem dodatkowych skurczów serca? Ja miałam z tym problem jakiś czas temu, ale 4 miesiące przed zajściem w ciążę wszystko się unormowało.
    W poniedziałek nagle o 9 rano siedząc w pracy dostałam jakiegoś napadu, skurcz za skurczem... Wylądowałam w szpitalu, na ekg wyszły nadkomorowe, założony Holter i nagle serce się uspokoiło. Dziś wyszłam do domu i znowu serducho wariuje na całego.

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela nadkomorowymi się zupełnie nie przejmuj. Wiem że to kiepskie uczucie ale zupełnie niegroźne :)

  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 30 października 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, więc jednak żyjesz :) A co z komorowymi?

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę nikomu poza mną serducho nie dokucza? :(

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Neyla Autorytet
    Postów: 656 1876

    Wysłany: 16 lutego 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak mam... od tygodnia codziennie mi wal serducho. Momentami mam wrażenie, że zejdę z tego świata. Gin zalecił picie słabej kawki. Pomaga, ale jedynie doraźnie...

    62b3591443.png
    8p3oyx8df4ipmqn6.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ