X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Duphaston i brak miesiączki, wszelkie objawy test negatyny
Odpowiedz

Duphaston i brak miesiączki, wszelkie objawy test negatyny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nicolca25 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 7 sierpnia 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Przekopałam cały internet w poszukiwaniu odpowiedzi lecz nic nie znalazłam

    Mieszkam za granica wiec nie mam możliwości udania się do lekarza ponieważ terminy są mega długie i lekarze mało kompetentni dlatego wierze ze ktoś mi tu pomoże.

    Robię drugie podejście z tabletkami duphaston ponieważ progesteron u mnie jest na granicy minimum i nie miałam szans na dzidzie.
    Od trzech miesięcy przyjmuje duphaston od 16-25 dnia cyklu zwie po tym w odstępie 3 dni pojawiała się miesiączki. Dziś mija tydzień jak jej nie ma. Zrobiłam test ciążowy do po południu lecz wyszedł negatywny.
    Przed planówana miesiączka byłam pewna e wdała się infekcja, delikatnie pieczenie i gesty, dużo białego śluzu. W dniu planowanej miesiączki odczuwałam silne bóle w podbrzuszu lecz nic nie wystapiło. Zaraz po tym śluz zniknął, gdzie zawsze miewałam upławy tak nagle teraz nic kompletnie nie widać.. Od kilku dni odczuwam bóle po bokach piersi. Apetytu wręcz nie miałam, za to wstręt do alkoholu. Dziś pojawiła się temperatura powyżej 37 stopni, wiczy apetyt na wszystko co pikantne i słodkie (gdzie za słodyczami nie przepadam) dziwne pieczenie i burczenie w brzuchu i do tego przed chwila zauważyłam ze z prawej piersi mleczno przezroczysta substancja się wydostaje po naciśnięciu.
    Czeste oddawanie moczu i od kilku tygodni mocz jest intensywnie żółtego koloru.
    Od ponad 5 miesięcy uprawiam sex bez zabezpieczenia nawet po kilka razy dziennie, ale szanse na zajście w ciąże były tak znikome ze aż mi się wierzyć nie chce ze to mogło by być to, i do tego ten test ciążowy negatywny..

    Proszę powiedzcie czy ktoś stosował duphaston i miał podobne objawy

    Nicolca25
  • Benus Autorytet
    Postów: 821 410

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Mi zdarzało się czuć podobnie po duphastonie ale wtedy gdy brałam go przez 5 dni w cyklu, wtedy zamiast miesiączki miałam właśnie bolesne piersi, podbrzusze i generalnie czułam się beznadziejnie. Miesiączka przychodziła ale po 10 dniach na przykład, jak wydłużyłam stosowanie tak jak Ty masz do 16-25 to wszystko minęło.

    Poczekaj kilka dni i powtórz test, jeśli będzie negatywny to idź do lekarza. Koniecznie mu powiedz też o wydzielinie z piersi, bo to mnie zastanawia najbardziej.

    Powodzenia :)

    1usajw4zhir034nn.png[/url]
  • weal Ekspertka
    Postów: 213 198

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli jesteś w ciąży, bardzo źle, że odstawiłaś duphaston. Ja podczas pierwszej próby tak zrobiłam i niestety mimo, że doszło do zapłodnienia po tygodniu samoistnie poroniłam ponieważ zarodek nie przyjął się z powodu nagłego spadku progesteronu.. potem za każdym razem w dniu odstawienia progesteronu robiłam BetaHCG i przy negatywnym wyniku lekarz pozwalał na przerwanie i czekanie na okres. Idź i zrób betaHCG z krwi bedzie wszystko jasne. Bo objawy ciąży baaaaaaaardzo łatwo sobie wkręcić, więc nimi bym się nie sugerowała aż tak

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie objawy to tez sa przy torbielach jajnikow.test negatyw i brak okresu
    Probuj prywatnie umowic sie na usg
    Poza tym test ciazowy robiony po poludniu moze nie byc wiarygodny
    Ps na wynik bety w Uk czy Irl czeka sie pare dni od gp

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2017, 11:16

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ