X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Dwie karty ciąży
Odpowiedz

Dwie karty ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia92aa Przyjaciółka
    Postów: 61 26

    Wysłany: 12 marca 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Słuchajcie chodzę do ginekologa na nfz jednego założył mi kartę ciazy zapisałam się do drugiego i chce zobaczyć jakiegoś ma podejście i w ogóle i po tej wizycie już mam zamiar wybrać jednego z nich. Tylko czy nfz nic mi nie zrobi z tego powodu i czy jeśli pójdę do drugiego a będę jednak wolała tamtego pierwszego to będę mogła jeszcze do niego chodZić?

    km5se6ydk683dvif.png

    3jvzej284ptx9c1e.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ